Hačimura nepalīdzēs izlasei PK mājās, skaidrība arī par Embīdu

27/06/2023 11:41
Nokopēts
Rui Hačimura

Japānas izlases un Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Losandželosas “Lakers” spēlētājs Rui Hačimura nepalīdzēs savai valstsvienībai gaidāmajā Pasaules kausā, pavēstījusi Japānas basketbola asociācija (JBA).

“Esmu pieņēmis lēmumu nepiedalīties šī gada Pasaules kausa finālturnīrā. Tas bija ļoti grūts lēmums, taču pēc pagājušās sezonas un ilgajām izslēgšanas spēlēm nolēmu prioritāti dot manai turpmākajai NBA karjerai, gatavojoties manam pirmajam brīvā aģenta statusam.” izteicies Hačimura. “Vēlos novēlēt veiksmi saviem komandas biedriem Japānas izlasē.”

Tāpat šobrīd kļuvis pilnīgi skaidrs, ka Francijas izlases sastāvā nebūs šīs sezonas NBA vērtīgākais spēlētājs Žoels Embīds. “Ne šogad,” Embīda situāciju komentējis Francijas valstsvienības galvenais treneris Vinsents Kolē. “Tas viss ir viņa ziņā un arī turpmāk gaidīsim viņa lēmumu un ceram, ka viņš izvēlēsies Franciju.”

Kamerūnā dzimušais Embīds pagājušajā gadā ieguva gan Francijas, gan ASV pilsonību. Jau pirms pērn notikušā Eiropas čempionāta Embīds bija tuvu, lai pārstāvētu Francijas valstsvienību, taču turnīrā viņš tomēr nepiedalījās savainojuma dēļ. Pats basketbolists šosezon vairākkārt izvairījās no konkrētas atbildes sniegšanas, kuru komandu viņš vēlētos pārstāvēt.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām