Hačimuras mistērija – kur pazudis “Wizards” daudzsološais basketbolists?

02/11/2021 22:53
Nokopēts
Rui Hačimura

Acīgākie Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) fani ir pamanījuši, ka šosezon Vašingtonas “Wizards” rotācijā nav atrodams 23 gadus vecā japāņu talanta Rui Hačimuras vārds. Septembra beigās pirms komandu pirmssezonas treniņnometnēm medija “The Ahletic” reportieris Šams Šaranija vēstija, ka Hačimura personīgu iemeslu dēļ nav kopā ar Vašingtonas klubu.

Pagājis vairāk nekā mēnesis, un basketbolists joprojām nepiedalās nedz kluba treniņos, nedz spēlēs. Dīvainākais šajā stāstā ir tas, ka neviens, izņemot tikai tuvākos viņam apkārt esošos cilvēkus, īsti nezina, kas notiek ar Hačimuru, kurš divu pirmo sezonu laikā visās 105 spēlēs ir gājis pamatsastāvā un vidēji izcēlies ar 13,7 punktiem un 5,8 atlēkušajām bumbām.

Žurnālists Kvintons Mejo no kāda avota kluba iekšienē uzzinājis, ka pat komandas iekšienē cilvēkiem nav skaidrs, kas notiek ar japāni, kurš vēl vasarā pārstāvēja savas valsts izlasi olimpiskajās spēlēs. “Mēs viņu vispār neesam redzējuši,” cilvēks no “Wizards” organizācijas pastāstīja Mejo. “Varbūt viņš aizvada individuālus treniņus naktīs, kas to lai zina… Mums nav ne jausmas, kas ar viņu notiek.”

Cits NBA apskatnieks Trojs Haliburtons no kādas augstāk stāvošas amatpersonas “Wizards” klubā uzzinājis, ka Hačimura dodas uz “Wizards” treniņu halli un aizvada nodarbības, lai iegūtu sportisko formu un varētu drīzumā atgriezties laukumā. Ņemot vērā abu iepriekšminēto avotu informāciju, Hačimura trenējas individuāli, nevis kopā ar pārējo komandu. Tās jebkurā gadījumā ir labas ziņas Vašingtonas klubam, taču noslēpumainība ap šo gadījumu liek uzdot daudz jautājumus.

“Wizards” pirms sezonas nolīga jaunu galveno treneri – Vesu Anseldu. Viņš vairākkārt uzsvēris, ka Hačimuras atgriešanās laiks ir nekonkrēts. “Nevaru komentēt – nākamajā nedēļā vai nākamajā mēnesī,” par Hačimuras potenciālo atgriešanos pirms divām nedēļām runāja Anselds. “Redzēsim, kā šī situācija izvērtīsies.”

Kopsavilkuma pagaidām šim stāstam nav. Nav skaidrs, kas īsti noticis Hačimuram un kas ir “personīgie iemesli”, kuru dēļ viņš izlaida gan treniņnometni, gan sezonas sākumu. Tāpat skaidrs, ka drīzumā laukumā viņš neatgriezīsies, jo treniņus ar komandas biedriem basketbolists neaizvada. Varam vien cerēt, ka talantīgajam spēka uzbrucējam viss ir kārtībā gan fiziski, gan mentāli un ka viņš šosezon varēs priecēt “Wizards” fanus ar savu sniegumu. Vašingtona pagaidām ir izcīnījusi piecas uzvaras septiņās spēlēs.

Komentāri

  • Robs
    03/11/2021 07:21

    Patiesība ir kaut kur ārā!

Komentāri ir slēgti

TOP notikumi
1
X
2
2.45
3.5
2.75
1.42
4.2
6
2.85
4.1
2.05
2.01
4.43
3.38
4.2
-
1.2
1.26
-
3.5
1.62
4.4
4.33
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām