Hālands gūst pirmos bundeslīgas vārtus pēc pārtraukuma un atzīmē tos ar “distancēšanos”

16/05/2020 18:17

Šodien pēc ilgāka pārtraukuma atsākās Vācijas bundeslīgas sezona. Koronavīrusa Covid-19 joprojām esošo draudu dēļ mači notiek bez skatītāju klātbūtnes.

Dortmundes “Borussia” centrālajā mačā ar 4:0 (2:0) sagrāva “Schalke 04”, divus vārtus gūstot Rafaelam Gvereiro, kamēr pa vienam precīzam sitienam pievienoja Erlings Hālands un Torgans Azārs.

Pirmos vārtus bundeslīgā pēc pauzes guva “Borussia” talantīgais uzbrucējs Hālands, kurš 29. minūtē pēc Azāra izcilas piespēles ieraidīja bumbu vārtu tukšajā stūrī. Vārtu guvumu Hālands atzīmēja ar amizantām “sociālās distancēšanās” svinībām, ievērojot divu metru attālumu no komandas biedriem.

Vēl 26. kārtā Diseldorfas “Fortuna” spēlēja neizšķirti 0:0 ar “Paderborn 07”, “Augsburg” ar 1:2 (0:1) piekāpās “Wolfsburg”, “Hoffenheim” ar 0:3 (0:0) zaudēja Berlīnes “Hertha”, bet “Leipzig” cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar “Freiburg”.

Savukārt pēdējā šīs dienas mačā starp Frankfurtes “Eintracht” un Menhengladbahas “Borussia” panākumu guva kopvērtējumā trešajā vietā esošā “Borussia”, kas svinēja uzvaru ar 3:1 (2:0).

Rīt mačs paredzēts arī turnīra līderei Minhenes “Bayern”, kas plkst. 19:00 tiksies ar Berlīnes “Union” vienību.