Holanns sarīko šovu “City” līdzjutējiem un izceļas ar “hat-trick” premjerlīgas mačā

22/01/2023 18:00
Ērlings Holanns

Norvēģu uzbrucējs Ērlings Holanns guva visus trīs vārtus Anglijas premjerlīgas mačā, kurā viņa pārstāvētā Mančestras “City” ar 3:0 pārspēja Volverhemptonas “Wanderers”.

Rezultātu 22 gadus vecais futbolists atklāja 40. minūtē. Drīz pēc otrā puslaika sākuma viņš realizēja 11 metru soda sitienu, savukārt 54. minūtē Holanns palielināja “City” pārsvaru līdz 3:0. 61. minūtē viņš tika nomainīts, laukumā dodoties Džulianam Alvaresam.

Holannam tas bija ceturtais “hat-trick” 19 premjerlīgas mačos. Tāpat jāatzīmē, ka norvēģis šosezon guvis vairāk “hat-trick”, nekā Krištiano Ronaldo savā karjerā Anglijā.

Tikmēr Londonas “Arsenal” ar 3:2 pārspēja Mančestras “United”, saglabājot piecu punktu pārsvaru pār “City”. Pamatlaika beigās rezultāts bija 2:2 un šķita, ka mačs arī noslēgsies ar neizšķirtu. Tomēr 90. minūtē “Arsenal” uzbrucējs Edijs Nketia izrāva uzvaru sevis pārstāvētajai komandai.

Citā mačā Līdsas “United” un “Brentford” uzvarētāju nenoskaidroja, spēlei noslēdzoties ar 0:0.

Turnīra tabula

Vācija

Dortmundes “Borussia” septiņu vārtu spēlē svinēja uzvaru pār “Augsburg” ar 4:3. Vārtus uzvarētāju labā guvuši četri dažādi futbolistu, bet par uzvaras sitiena autoru 78. minūtē kļuva Džovanni Reina. Vēl vienā mačā Leverkūzenes “Bayer” ar 3:2 apspēlēja Menhenglādbahas “Borussia”.

Spānija

“Barcelona” ar 1:0 apspēlēja “Getafe”. Vienīgos vārtus 35. minūtē guva Pedri. Citos mačos “Villarreal” ar 1:0 apspēlēja “Girona”, vārtus gūstot no 11 metru soda sitiena kompensācijas laika 11. minūtē, septiņas minūtes pirms tam nerealizējot pendeli. Tikmēr “Elche” un “Osasuna” mačs noslēdzās ar 1:1.