Hamiltonam jauns trases rekords un “pole position” Bahreinas GP

Luiss Hamiltons, sportazinas.com
F1 pilots Lūiss Hamiltons | Foto: EPA/GEOFF CADDICK

Pirmās formulas (F1) čempions sestdien uzstādīja jaunu Bahreinas “Grand Prix” trases rekordu, tuvojoties savas karjeras 98.uzvarai GP posmos.

Septiņkārtējais pasaules čempions un “Mercedes” pilots izskatījās pilnīgi pārliecināts un kontrolēja sacensību gaitu, kad prožektoru gaismās uzstādīja jauno rekordu – 1 minūte un 27, 264 sekundes.

“Mēs pa nakti izdarījām tiešām labu darbu. Es biju patiesi apmierināts ar mašīnu jau no paša starta. Es vienkārši nepieļāvu kļūdas,” atklāja Hamiltons.

Viņš finišēja aptuveni 0,3 sekundes apsteidzot savu komandas biedru Valteri Botasu un 0,4 sekundes apsteidzot “Red Bull” komandas pilotu Maksu Verstapenu.

Hamiltons uzstādīja ātrāko laiku arī abos piektdienas treniņbraucienos.

Čempions un citi braucēji izrādījuši neapmierinātību par “Pirelli” firmas riepām, kuras tiek testētas pirms 2021.gada, norādot, ka tās ir pārāk smagas. “Ferrari” pilots kritiski atzinis, ka šīs riepas esot vēl sliktākas par iepriekšējām.

Ņemot vērā slikto riepu saķeri, Verstapens jokojis, ka 2021.gada čempionāts varētu kļūt par “drifta izaicinājumu”, ja “Pirelli” ražotājs izmantos riepas kā plānots.

Arī četrkārtējais čempions Fetels piekrīt Hamiltonam un Verstapenam, ka vajadzētu saglabāt 2020.gada riepu komplektāciju arī nākamajam gadam.

“Es ceru, ka braucēji tiks uzklausīti un mēs tās neizmantosim,” uzsvēra Verstapens.

Šīs ir 15. no 17 Covid-19 pandēmijas rezultātā saīsinātās sezonas sacensībām. Nākamsvētdien Bahreinā notiks vēl vienas GP sacensības, līdz beidzot noslēdzošās sacensības tiks aizvadītas Abū Dabī.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par