Hamiltons: Būtu lieliski sacensties ar Verstapenu vienā komandā, taču nedomāju, ka viņš to gribētu

24/11/2023 11:41
Nokopēts
Lūiss Hamiltons un Makss Verstapens

Pirmās formulas (F-1) komandas “Mercedes” pilots Lūiss Hamiltons komentējis baumas par viņa potenciālo pāreju uz “Red Bull”.

Aizvadītajā nedēļā F-1 pasauli pāršalca diezgan pārsteidzošas ziņas. “Red Bull” boss Kristians Horners intervijā britu medijam “Daily Mail” atklāja, ka Hamiltona pārstāvji ar viņu šīs sezonas laikā bija sazinājušies par iespējamu pāreju uz šobrīd vadošo F-1 komandu. Pats Hamiltons gan norādījis, ka situācija bijusi pretēja. “Nē, es ar viņiem nesazinājos – Kristians [Horners] sazinājās ar mani! Savā komandā pārbaudīju pilnībā visus, un neviens ar viņu nav runājis. Bet jā, “Red Bull” mēģināja kontaktēties ar mums,” stāstīja Hamiltons.

Septiņkārtējais čempions precīzāk ieskicēja notikumu gaitu no sava skatpunkta. “Savās mājās atradu savu iepriekšējo telefonu ar veco numuru. Ieslēdzu to un tur biju saņēmis simtiem ziņu. Vienā no tām bija no Kristiana par satikšanos pēc sezonas beigām. Pēc pagājušās nedēļas nogales es viņam atbildēju caur savu jauno telefonu,” teica Hamiltons, atzīstot, ka varbūt tāpēc Horners par situāciju stāstīja savādāk.

Jāatgādina, ka augusta beigās Hamiltons uz vēl diviem gadiem pagarināja līgumu ar savu pašreizējo komandu “Mercedes”. “Pastāstīju Toto [Volfam] par to, ka sazinājos ar Kristianu. Gribēju pats par to savai komandai pateikt, jo cilvēki par šīm baumām vienmēr domā un tas nekad nav pozitīvi,” atklāja britu pilots.

Hamiltons gan neslēpa, ka jebkurš pilots vēlētos braukt “Red Bull”, nosaucot komandas šī gada formulas modeli ir visu laiku dominējošāko. Titulētais braucējs tāpat neiebilstu sacensties nu jau par trīskārtējo čempionu kronēto Maksu Verstapenu. “Būtu patiešām lieliski ar Maksu sacensties vienā komandā. Tas būtu patiešām skaisti, taču es nedomāju, ka pats Makss gribētu, ka es būtu viņa komandas biedrs,” pauda Hamiltons.

TOP notikumi
1
X
2
2
3.25
4
3.3
-
1.3
1.32
5.5
8
2.15
3.2
3.5
4.6
3.75
1.7
2.35
3.5
2.9
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām