Hamiltons: Tehnoloģijas ir attīstījušās, bet žēl, ka starp komandām joprojām ir tādas atšķirības

06/05/2023 19:02
Nokopēts
Lūiss Hamiltons

Pirmās formulas (F-1) komandas “Mercedes” pilots Lūiss Hamiltons sarunā ar medijiem pēc Maiami “Grand Prix” pirmajiem treniņbraucieniem atzinis, ka viņš sacīkstēs vēlētos redzēt lielāku intrigu.

Pēc pērn veiktajiem formulu regulējumiem, kuru mērķis bija visiem pilotiem dot iespēju veikt vairāk apdzīšanas manevru, arī visos šīs sezonas četros posmos uzvaras ir svinējuši tikai “Red Bull” piloti Makss Verstapens un Serhio Peress, turpinot pērn iesākot dominanci. Šosezon regulējumi gan nav nesuši cerētos rezultātus un visas sacīkstes līdz šim bijušas ar maz apdzīšanām.

“No manas perspektīvas noteikti nav garlaicīgi, bet kā sacīkšu fans es saprotu, ka var būt garlaicīgi, jo nav tik lielas savstarpējās konkurences kā ierasts. Mums kā sportam ir jākļūst labākam. Ir bijuši mēģinājumi tuvināt komandas, bet šķiet, ka tas nekad neizdodas. Viss, ko varu teikt, ir tas, ka mēs strādājam, cik vien iespējams, lai sastādītu konkurenci un sagādātu intrigu,” stāstīja Hamiltons.

“Domāju, ka tehnoloģijas ir attīstījušās, bet žēl, ka joprojām redzam tādas pašas atšķirības starp komandām. Es nezinu, kāds ir risinājums nākotnei, bet mums, dodoties uz priekšu, būs jāpielāgo daži noteikumi. Lai gan plānojam darboties, bet, ja mēs nerīkosimies, tad pretējā gadījumā līdz 2026. gadam [kad tiks plānoti nākamie lielie regulējumi] situācija paliks tāda pati, kāda tā ir tagad,” secināja “Mercedes” pilots.

Septiņkārtējais pasaules čempions kopvērtējumā šobrīd ar 48 punktiem ieņem ceturto vietu, kamēr “Mercedes” Konstruktoru kausā ierindojas trešajā pozīcijā. Uz pjedestāla Hamiltons kāpa sezonas trešajā posmā Austrālijā, izcīnot otro vietu.

Hamiltons par “Red Bull”: Nekad neesmu redzējis tik ātru formulu

Hamiltons noraksta cīņu par titulu: “Red Bull” aplī ir par 1,5 sekundēm ātrāki kā mēs

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.28
5.75
10.5
14.5
7.5
1.18
2.4
3
3.25
2.92
4.35
2.23
2.05
2.85
4.2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām