Hamiltons tuvojas jaunam līgumam ar “Mercedes” par vairāk kā 180 miljoniem

Luiss Hamiltons, sportazinas.com
foto: EPA/GEOFF CADDICK

pilots brits , kurš ir arī aktuālais čempiona titula īpašnieks, ir tuvu jauna līguma parakstīšanai ar “” rūpnīcas komandu, vēsta Sport Bild.

Abas puses šobrīd pārrunā jaunā līguma nosacījumus, kas paredzētu, ka nākamajos trīs gados Hamiltons nopelnītu 184 miljonus ASV dolāru (61,3 miljonus sezonā).

“Viss ir gandrīz gatavs. Ar Lūisu esam uz viena viļņa, vienlaikus jāteic, ka šāda veida līgumi tiek sastādīti uz vairāk kā simt lappusēm, ar noteiktiem punktiem, tāpēc galvenais sākumā ir vienoties par detaļām,” situāciju komentēja “Mercedes” komandas vadītājs Toto Volfs.

Pirms nepilnām divām nedēļām notikušajā F-1 sezonas pirmajā posmā Austrālijā uzvaru izcīnīja “Ferrari” pilots, vācietis Sebastjans Fetels, kurš apsteidza Hamiltonu un savu komandas biedru Kimi Reikenenu.

Britu pilots pašlaik pie punktiem ticis jau 26 sacensībās pēc kārtas, bet, ja sportists iebrauks punktos arī svētdien, viņš atkārtos Reikenena uzstādīto rekordu.

Iepriekšējo reizi Hamiltons bez punktiem kādā no posmiem palika 2016. gada Malaizijas “Grand Prix” izcīņā.

Jaunajā F-1 sezonā braucējiem būs jāveic 21 posms. Salīdzinot ar pagājušo sezonu, no kalendāra ir izņemts Malaizijas posms, taču sacīkstes atgriezīsies Francijā un Vācijā. Francijas “Grand Prix” norisināsies slavenajā Pola Rikāra trasē, bet Vācijā sportisti par godalgām cīnīsies Hokenheimā.

Pagājušajā sezonā kopvērtējumā triumfēja Hamiltons, kurš izcīnīja savu ceturto titulu karjerā, bet komandu vērtējumā “Mercedes” palika nepārspēta ceturto gadu pēc kārtas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par