Handbola Virslīga: ”Celtnieks” sagādā ”ASK/LSPA” piekto zaudējumu šosezon

03/10/2018 22:23

Šovakar ceturto uzvaru pēc kārtas “SynotTip” handbola Virslīgas čempionātā izcīnījusi ”Celtnieks Rīga” komanda, kas savā laukumā pēc ne tā labākā pirmā puslaika otrajā spēles daļā apliecināja savu meistarības pārākumu pret ”ASK/LSPA” un uzvarēja pārliecinoši ar rezultātu

Handbola Virslīgas pirmajā spēlē ”Celtnieks Rīga” piekāpās ”Latgolam”, bet sezonas turpinājumā spēlēja stabili un izcīnīja trīs uzvaras pēc kārtas.”ASK/LSPA” sezonas sākums nav izvērties tas labākais, un pagaidām Rīgas komandai nav izdevies iekost nevienai no čempionāta augšgala komandām, vēl vairāk ”ASK/LSPA” līdz šim vakaram bija piedzīvojusi četrus zaudējumus četrās spēlēs.

Mača ievadā ”Celtnieks” demonstrēja savu pārākumu un piecu minūšu laikā ieguva trīs vārtu pārsvaru (4:1), kas, iespējams, komandu nedaudz atslābināja, un turpinājumā ”ASK/LSPA” spēja izlīdzināt spēles gaitu un diezgan ilgi turēties līdzās mājiniekiem. 22. minūtē uz tablo vēl bija līdzsvars 12:12, taču puslaika izskaņā ”Celtniekam” jau bija plus četri (17:15), tiesa, pēdējos divus vārtus guva ”ASK/LSPA”, saglabājot nelielu intrigu pirms otrās spēles daļas (17:15).

Puslaika pārtraukumā komandas galvenais treneris Normunds Blome bija atradis īstos vārdus, lai noskaņotu savu komandu, un ”Celtnieks” principā desmit minūšu laikā arī izšķīra cīņas likteni – 26:18. Noslēdzošās 20 minūtes vairs bija tikai formalitāte, un ”Celtnieks” turpināja pilnībā dominēt laukumā, galarezultātā izcīnot graujošu uzvaru ar rezultātu 38:24.

Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju sastāvā ar deviņiem precīziem metieniem bija Artūrs Lazdiņš, kamēr astoņus vārtus pievienoja krievu leģionārs Vladislavs Košmans. ”ASK/LSPA” rindās pa sešiem vārtiem guva Rihards Kristers Ozols un Jānis Zvejnieks.

Informāciju sagatavoja: Latvijas Handbola federācija