Haoss Kolumbusā turpinās – somu spīdeklis Laine tiek nosēdināts rezervē

19/11/2023 23:56
Nokopēts
Patriks Laine

Gaidāmajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) spēli aizvadīs Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets”, viesojoties pie Filadelfijas “Flyers”. Kolumbusas galvenais treneris Paskāls Vinsents veicis pārsteidzošu soli un rezervē nosēdinājis somu uzbrucēju Patriku Laini.

25 gadus vecais uzbrucējs un viens no potenciālajiem “Blue Jackets” līderiem šosezon, līdzīgi kā iepriekšējos gados, ir cīnījies ar veselības problēmām, kas viņam ļāvis laukumā doties tikai deviņās spēlēs, kurās viņš ticis pie trīs (2+1) punktiem.

Lai gan Laine nav demonstrējis labāko sniegumu, viņam šosezon ir nācies uzņemties jaunus pienākumus – ja iepriekšējos gados viņš laukumā devās kā malējais uzbrucējs, tad šosezon soms spēlē centra uzbrucēja pozīcijā.

“Zinu, ko viņš uz ledus var paveikt, zinu viņa potenciālu. Nepārprotiet mani, Patriks par šo lēmumu nav priecīgs, bet viņam šobrīd vajag ievilkt dziļu elpu, smagi trenēties, atgūt sava metiena izjūtu. Viņam vajag atgūt pārliecību, lai viņš būtu tas Laine, kādu mēs zinām. Tā bija smaga saruna, taču neviens spēlētājs nav lielāks par “Blue Jackets” komandu,” savu lēmumu nosēdināt Laini rezervē komentēja Vinsents.

“Blue Jackets” spēle pret “Flyers” paredzēta plkst. 00:30 pēc Latvijas laika.

 

 

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām