Hara gūst vārtus pret “Bruins”, tomēr netiek pie uzvaras pret bijušo komandu (VIDEO)

02/02/2021 10:42
Zdeno Hara

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās piecas spēles. Vienā no tām Vašingtonas “Capitals” slovāku aizsargs Zdeno Hara iemeta vārtus pret savu bijušo vienību Bostonas “Bruins”, kas neglāba viņa pārstāvēto komandu no zaudējuma ar 3:5.

Mača sākums bija visai veiksmīgs vienībai no ASV galvaspilsētas – pēc Haras un Daniela Spronga vārtiem pirmajā periodā rezultāts bija 2:0, bet otrajā trešdaļā Džons Kārlsons panāca 3:0. Uzvarai ar to nepietika – drīz Breds Maršands samazināja deficītu līdz 3:1, savukārt noslēdzošajās 20 minūtēs Vašingtonas vārtos ielidoja vēl četras ripas.

Uzvarētāju rindās ar diviem goliem izcēlās Dāvids Pastrņaks.

Šī spēle bija īpaša “Capitals” veterānam Haram, kurš pirms sezonas pārgāja uz Vašingtonas klubu no “Bruins”. Slovāku hokejists pārstāvēja Bostonas komandu 14 gadu garumā.

Nešvilas “Predators” ar 2:5 zaudēja Tampabejas “Lightning”. Jau pirmajā periodā Stenlija kausa ieguvēja panāca pārliecinošu pārsvaru ar 0:3, un arī atlikušajā laikā Džona Kūpera trenētā vienība kontrolēja spēles gaitu. Uzvarētāju rindās divus vārtus guva Janijs Gurds, kapteinim Stīvenam Stemkosam 1+1.

Vankūvaras “Canucks” cieta sagrāvi pret Monreālas “Canadiens” ar 2:6. Ar trīs (2+1) punktiem atzīmējās aizsargs Kotrijs Perijs, uzbrucējam Arturi Lehkonenam vārti un piespēle.

Kalgari “Flames” pēcspēles metienu sērijā pārspēja Vinipegas “Jets” ar 4:3. Pēc pirmā perioda “Flames” bija iedzinējos ar 0:2, savukārt trešajā trešdaļā nonāca vadībā ar 3:2. Divas minūtes pirms sirēnas “Jets” uzbrucējs Marks Šaiflijs panāca 3:3, tomēr Kalgari klubs tāpat tika pie panākuma, svinot uzvaru bullīšos.