Hārdena brigāde apkauno ”Cavaliers”, zaudējums arī ”Warriors” (VIDEO)

04/02/2018 10:55

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) šonakt pamatīgu sakāvi mājās cieta viena no pēdējo gadu spēcīgākajām komandām Klīvlendas “Cavaliers”, kas ar 88:122 kapitulēja Hjūstonas ”Rockets”. Savukārt pašreizējā čempione Goldensteitas ”Warriors” viesos ar 108:115 zaudēja Denveras “Nuggets”.

Pamatīgu sakāvi mājās piedzīvoja Klīvlendas ”Cavaliers”, kas ar 88:122 atzina Hjūstonas ”Rockets” pārākumu. Viesi pēc pirmā puslaika atradās vadībā jau ar 26 punktu pārsvaru (65:39), bet vēlāk palielināja pārsvaru pat līdz 35 punktiem.

Līgas rezultatīvākais spēlētājs Džeims Hārdens realizēja tikai vienu no 11 tālmetieniem un izcēlās vien ar 16 punktiem, taču ”Rockets” svinēja ceturto uzvaru pēc kārtas. Savukārt pretinieku līderis Lebrons Džeimss guva tikai 11 punktus un viesu milzīgā pārsvara dēļ pēdējā ceturtdaļā laukumā nemaz nedevās.

”Rockets” sastāvā rezultatīvākais ar 22 punktiem bija komandas saspēles vadītājs Kriss Pols, kurš izdarīja arī 11 rezultatīvas piespēles un savāca astoņas atlēkušās bumbas.

Zaudējumu izbrukumā piedzīvoja Goldensteitas ”Warriors”, kas ar 108:115 piekāpās Denveras “Nuggets”. Izšķirošās ceturtdaļas sākumā Goldensteita panāca septiņu punktu pārsvaru, tomēr neveiksmīgi nospēlēja spēles galotnē un cieta otro neveiksmi pēdējās trīs spēlēs.

Uzvarētāju labā 25 punktus iemeta Vils Bārtons, bet vēl četri ”Nuggets” spēlētāji sasniedza 15 gūto punktu robežu. ”Warriors” rindās rezultatīvākais ar 31 punktu bija Kevins Durants, kamēr Stefens Karijs trāpīja piecus tālmetienus un guva 24 punktus.

Savukārt Detroitas ”Pistons” savā laukumā ar 111:107 pieveica Miami ”Heat”. Par spēles galveno varoni kļuva Detroitas līderis Andrē Dramonds, kurš izcēlās ar iespaidīgu double-double, iemetot 23 punktus un savācot 20 atlēkušās bumbas. Pretinieku nometnē lielisku spēli aizvadīja slovēnis Gorans Dragičs, kurš guva 33 punktus.

NBA regulārā čempionāta spēļu rezultāti:

Losandželosas “Clippers” – Čikāgas “Bulls” 113:103 (22:17, 35:35, 30:29, 26:22);

Detroitas “Pistons” – Maiami “Heat” 111:107 (27:26, 27:24, 22:27, 35:30);

Indiānas “Pacers” – Filadelfijas “76ers” 100:92 (33:27, 29:30, 14:18, 24:17);

Orlando “Magic” – Vašingtonas “Wizards” 98:115 (25:31, 22:25, 22:31, 29:28);

Klīvlendas “Cavaliers” – Hjūstonas “Rockets” 88:120 (20:32, 19:33, 30:32, 19:23);

Denveras “Nuggets” – Goldensteitas “Warriors” 115:108 (29:32, 26:24, 22:27, 38:25);

Minesotas “Timberwolves” – Ņūorleānas “Pelicans” 118:107 (37:29, 29:24, 29:28, 23:26);

Sanantonio “Spurs” – Jūtas “Jazz” 111:120 (24:33, 25:28, 29:26, 33:33);

Sakramento “Kings” – Dalasas “Mavericks” 99:106 (28:27, 26:29, 31:25, 14:25)