Hārdenam un Durantam fantastisks sniegums, “Rockets” samazina starpību sērijā (VIDEO)

05/05/2019 08:47

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Hjūstonas “Rockets” izcīnīja pirmo uzvaru Rietumu konferences pusfinālā pret čempioni Goldensteitas “Warriors”.

“Rockets” vienība savā laukumā papildlaikā ar 126:121 (25:26, 33:23, 33:35, 21:28, 14:9) apspēlēja “Warriors” un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 1-2.

Spēle iesākās līdzīgi, taču otrajā ceturtdaļā pēc vairākiem sekmīgiem uzbrukumiem pēc kārtas mājiniekiem izdevās iekrāt 10 punktu pārsvaru un puslaikā pārtraukumā “Rockets” devās ar deviņu punktu vadību – 58:49.

Trešajā ceturtdaļā hjūstoniešiem izdevās pārsvaru uz brīdi palielināt līdz 13 punktiem, bet “Warriors” prata pārsvaru sadeldēt un pietuvoties līdz -7. Ceturtajā spēles nogrieznī “Warriors” metās atspēlēties un viņiem tas arī izdevās. Papildlaikā veiksmīgāki tomēr izrādījās mājinieki.

“Rockets” rindās ar 41 punktu deviņām atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvajām piespēlēm izcēlās Džeimss Hārdens, bet 30 punktus un pa divām piespēlēm un atlēkušajām bumbām pievienoja Ēriks Gordons. Savukārt “Warriors” rindās 46 punkti, sešas rezultatīvas piespēles un trīs atlēkušās bumbas Kevinam Durantam, bet Dreimonds Grīns guva 19 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas un atdeva 10 rezultatīvas piespēles.

Nākamā spēlē šajā duelī tiks aizvadīta 7. maijā pulksten 4.30 pēc Latvijas laika.