Hārdens: Ar “Nets” es varu tikt pie titula, Hjūstonā tas nebija iespējams

16/01/2021 09:36

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bruklinas “Nets” jaunieguvums Džeimss Hārdens uzskata, ka šajā klubā viņam ir krietni lielākas izredzes uz čempiontitulu nekā savā iepriekšējā vienībā – Hjūstonas “Rockets”.

Jau ziņots, ka 13. janvārī NBA tika veikts četru komandu darījums, kur rezultātā Hjūstonas komandas galvenā zvaigzne pārgāja uz “Nets”. Starp vairākiem darījumā iesaistītiem basketbolistiem atrodams arī latvietis Rodions Kurucs, kurš devās pretējā virzienā. Tāpat “Rockets” no “Nets” ieguva četras pirmās kārtas izvēles un iespēju četros draftos samainīties ar Bruklinas vienību ar pirmās kārtas izvēlēm, ja “Nets” tās būs augstākas nekā Hjūstonai.

“Neuzskatu, ka es parādīju necieņu pret kādu no Hjūstonas. Šajā komandā es pavadīju ilgu laiku un teicu tikai to, ka “Rockets” vienība nav titula pretendente. Pašlaik tas ir tas, ko es vēlos. Esmu priecīgs atrasties Bruklinā un gaidu jaunu startu,” teica basketbolists sarunā ar mediju pārstāvjiem, komentējot savu nesen izteikto viedokli par “Rockets”.

Hārdens tic, ka ar “Nets” viņš var tikt pie titula, tajā pašā laikā norādot, ka ar “Rockets” tas nebija iespējams. Tomēr basketbolists veltīja komplimentus Hjūstonas organizācijai, nosaucot to par neticamu. “Lai kā tas izskatījās no malas, viņi strādāja ar mani, par ko esmu pateicīgs.”

Savukārt komandas galvenais treneris Stīvs Nešs norāda, ka, piesaistot Hārdenu, “Nets” turēja prātā cīņu par titulu. “Protams, mēs vēlamies izcīnīt trofeju. Tas ir iemesls, kādēļ mēs noslēdzām šo darījumu. Taču viss darbs vēl ir priekšā,” teica speciālists, atklājot, ka Hārdens varētu doties laukumā jau komandas nākamajā spēlē pret Orlando “Magic”, tā notiks naktī uz 17. janvāri pēc Latvijas lika plkst. 1:00.

Šosezon Hārdens laukumā gājis astoņos mačos, kuros vidēji sakrājis 26 punktus, 11 rezultatīvas piespēles, kā arī 4,9 atlēkušās bumbas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 23:02

Štelmahera spīts un ko saka skaitļi – kā Latvija pazaudēja biļeti uz EČ finālturnīru

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglākos laikus. Abas galvenās valsts izlases nav kvalificējušās kontinenta lielākajam basketbola forumam, kaut gan darbs bija ne tikai izdarāms, bet klasificējās “obligāti izdarāmo” sarakstā. Šajā materiālā…