Hārdens atklāj, kas jādara, lai “Rockets” pieveiktu “Lakers” Rietumu konferences pusfinālā

05/09/2020 12:18

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Hjūstonas “Rockets” spīdeklis Džeimss Hārdens atklājis potenciālo panākuma recepti Rietumu konferences pusfināla sērijā pret Losandželosas “Lakers”.

NBA pamatturnīrā “Lakers” triumfēja Rietumos, kamēr “Rockets” ierindojās ceturtajā pozīcijā. Tomēr konferences pusfināla pirmajā mačā Hjūstona izrādījās pārāka ar 112:97. Hārdens laukumā pavadītajās 35 minūtēs iemeta 36 punktus, izcīnīja divas bumbas zem groziem un atdeva piecas piespēles.

“Par uzvaras atslēgas elementu kļuva mūsu aizsardzība. Vienmēr atkārtoju, ka mēs ļoti aktīvi spēlējam aizsardzībā, pretiniekos ir viena no labākajām komandām Rietumos. Ja mēs neļausim “Lakers” iemest 100 punktus mačā, tad uzvarēsim sērijā. Vienkārši jāsaglabā šīs noskaņojums arī nākamajās cīņās,” teica Hārdens.

Zīmīgi, ka arī konferences ceturtdaļfināla pirmajā spēlē pret Portlendas “Trail Blazers” Losandželosas klubs piedzīvoja zaudējumu ar 93:100. Tiesa, nākamajos četros mačos pārāki bijuši jau “Lakers” basketbolisti.

Sērijas otrā spēle norisināsies naktī uz 7. septembri plkst. 3:30 pēc Latvijas laika.