Hārdens par NBA sezonas atsākšanos: Es gribu, lai tas ir droši

Džeimss Hārdens, sportazinas.com
Džeimss Hārdens | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Hjūstonas “Rockets” spēlētājs paudis attieksmi, ka viņš nevēlas atgriezties spēlēs pirms koronavīrusa izplatība nav mazinājusies.

“Es gribu, lai tas ir droši,” sacīja Hārdens par iespējamo sezonas atsākšanos. “Vēlos, lai fani un spēlētāji izklaidētos un sacenstos. Tiklīdz mēs to varam nodrošināt, esmu gatavs doties spēlēt. Jūtu, ka vairākums spēlētāju domā tāpat.”

Hārdens teica, ka viņš ir palicis iepriekšējā sportiskajā formā, jo veidz daudz izturības treniņus. Teksasa bija viens no pirmajiem štatiem, kas atviegloja uzturēšanos mājās, ļaujot uzņēmumiem un sabiedriskajām vietām atsākt darbību. Hārdens sacīja, ka viņš trenējas publiskajos basketbola laukumos un seko komandas lietām, izmantojot “Zoom” platformu.

“Rockets” līderis pirms sezonas pārtraukšanas ar 34,4 punktiem bija līgas līderis vidēji gūtajos punktos. Tāpat aizsargam arī vidēji 7,4 rezultatīvas piespēles un 6,4 atlēkušās bumbas.

Vairāki līgas pārstāvji uzskata, ka spēles atsāksies pirms jūlija beigām. Tiek ziņots, ka NBA koncentrējas, lai mači norisinātos Orlando esošajā Disnejlendā.

NBA sezona jau vairāk nekā divus mēnešus ir pārtraukta koronavīrusa Covid-19 izraisīto draudu dēļ. Komandām vēl bija jāizspēlē vairākas regulārā čempionāta spēles, kā arī “play-off” mači.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par