Hārdens vēlējies, lai Pols pamet komandu

Džeimss Hārdens un Kriss Pols, sprotazinas.com
Foto: Cary Edmondson/USA TODAY Sports

Jau vēstīts, ka Nacionālās basketbola asociācijas () klubs Hjūstonas “Rockets” savā īpašumā no Oklahomasitijas “Thunder” maiņas darījumā ieguvis Raselu Vestbruku.

Lai iegūtu Vestbruku, “Rockets” šķīrās ne tikai no 34 gadus vecā Pola, bet arī 2024. un 2026.gada NBA drafta pirmās kārtas izvēlēm. Tāpat “Thunder” būs tiesības samainīties ar izvēlēm 2021. un 2025.gada draftos.

Kā vēsta “Yahoo!Sports” situācijai tuvu stāvoši avoti, “Rockets” līderis vēlējies, lai Pols tiktu aizmainīts.

“Hārdens ierosināja šo sasodīto maiņu. Viņš gribēja, lai Pola vairāk nebūtu komandā,” stāstījis avots, kurš vēlējies palikt anonīms.

Publiskajā telpā jau sezonas laikā parādījās informācija, ka Pola un Hārdena starpā valda nesaskaņas, taču abi to noliedza. Piedevām, Pols šovasar vienā no intervijām pat apgalvoja: “Mūsu starpā nav nekādu problēmu. Sasodīts, man tas ir jaunums! Arī nākamajā sezonā spēlēšu “Rockets”.

Kā galvenais strīda iemesls tika minēts, ka 34 gadus vecais Pols vēlas būt pieredzējušais līderis, kuru klausa citi komandas biedri, pat Hārdens. Pols, būdams saspēles vadītājs, vēlas būt trenera lomā, nosakot, kādas kombinācijas tiks spēlētas, savukārt laukumā bieži toni nosaka tieši Hārdena vēlmes, ar ko Pols nav bijis mierā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par