Hārtlija “Avangard” otro reizi trijās dienās pieveic “Admiral”

03/11/2018 22:29

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kārtējās spēlēs ceturto uzvaru pēdējos piecos mačos izcīnījusi Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard”, kas ar rezultātu 3:1 pārspēja pastarīti Vladivostokas “Admiral”.

“Avangard” pēc pirmajām 40 minūtēm ieguva drošu trīs vārtu handikapu (3:0), pārsvaru noturot līdz pat pašām beigām – 3:1.

Vanagi pēc aizvadītām 25 spēlēm ar 38 punktiem ieņem otro pozīciju Austrumu konferencē. “Admiral” ar 13 punktiem ir priekšpēdējā.

12. zaudējumu pēdējos 13 mačos piedzīvojusi Rietumu konferencē pēdējo vietu sildošā Minskas “Dinamo”, kam pret Astanas “Barys” nepietika laika, lai atspēlētu pirmajā trešdaļā iekrāto trīs vārtu deficītu – 2:3.

Ceturto uzvaru pēc kārtas izcīnīja un Austrumu konferencē ar 32 punktiem uz sesto vietu pakāpās Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kas ar 3:1 pieveica Ufas “Salavat Yulaev”, kurai ir par punktu mazāk.

Tatarstānas Republikas vienību derbijā Ņižņekamskas “Neftekhimik” principiālā cīņā pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 apspēlēja Gagarina kausa čempioni Kazaņas “Ak Bars”. Panākums “Neftekhimik” ar 26 punktiem ļāva ielauzties Austrumu konferences izslēgšanas spēļu zonā.

Uzvaru svinējusi arī “Neftekhimik” tuvākā sekotāja (24 punkti) Šanhajas “Kunlun Red Star”, viesos ar 2:1 uzveicot Podoļskas “Vityaz”, kas iekritusi pamatīgā bedrē (četri zaudējumi pēdējās piecās spēlēs). “Vityaz” ar 21 punktu gan saglabā vietu izslēgšanas spēļu zonā.

Visbeidzot lielisku aizsardzības hokeju nodemonstrējusi Jaroslavļas “Lokomotiv”, izbraukumā ar 3:0 apspēlējot Bratislavas “Slovan”, kas nav guvusi vārtus trijās no pēdējām četrām spēlēm.