Hārtlija trenētā “Avangard” iekļūst Austrumu konferences finālā

22/03/2019 19:20

Piektdien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” viesos ar 5:3 pārspēja Astanas “Barys” un iekļuva Austrumu konferences finālā. “Avangard” sērijā guva uzvaru ar 4-1.

Mājiniekus pirmajā periodā vadībā izvirzīja Mets Fratins, bet mača otrā nogriežņa sākumā pats Fratins pārsvaru dubultoja. Vien trīs minūtes vēlāk Ņikita Pivtsakins rezultāta starpību samazināja, bet 31 sekundi vēlāk Kirlis Petrovs jau panāca izlīdzinājumu.

Otrā perioda beigu daļā minūtes laikā Teilors Beks un Sergejs Širokovs panāca jau 4:2 viesu labā. Spēles noslēdzošajā nogrieznī Maksims Čudinovs jau panāca triju vārtu pārsvaru. Mača izskaņā vienus vārtus “Barys” atguva.

Līdz ar šo panākumu Hārtlija vadītā “Avangard” iekļuva Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālā, kur tai pretī stāsies Ufas “Salavat Yulaev”, kas piektdien ar 4:1 pārspēja Jekaterinburgas “Avtomobilist” un guva panākumu sērijā ar 4-1.

Jau ziņots, ka ceturtdien no izslēgšanas spēļu turnīra izstājās Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dynamo”, kas sērijā līdz četrām uzvarām ar 1-4 atzina Maskavas CSKA pārākumu.

Rietumu konferences finālā tiksies Maskavas CSKA un Sankpēterburgas SKA, kura savā pusfināla sērijā ar 4-1 izslēdz Jaroslavļas “Lokomotiv”.