Hārtlija trenētā “Avangard” ne bez grūtībām pieveic bijušo Bukartu klubu

07/01/2021 19:05
Bobs Hārtlijs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Omskas “Avangard” svinēja otro uzvaru pēc kārtas, pārspējot Čerepovecas “Severstal” ar 4:3.

Pēc pirmā perioda viena no Austrumu konference stiprākajām vienībām bija iedzinējos ar 1:2, tomēr Hārtlija vadītā komanda lieliski aizvadīja otro trešdaļu, gūstot trīs bezatbildes vārtus pateicoties Alekseja Potapova, Pāvela Dedunova un Olivera Kaski precīziem metieniem. Pēdējās 20 minūtēs “Severstal” uzbrucējs Igors Geraskins samazināja deficītu līdz minimumam, tomēr “Avangard” noturēja uzvaru un turpina ieņem otro vietu konferencē ar 60 punktiem 43 mačos.

Negaidīti vieglu uzvaru svinēja Jaroslavļas “Lokomotiv”, apspēlējot Rietumu konferences vicelīderi Sanktpēterburgas SKA ar 4:1. Pirmā perioda izskaņā mājinieki atklāja rezultātu, vārtus gūstot Pāvelam Kraskovskim. Otrās trešdaļas sākumā Georgijs Ivanovs vairākumā panāca 2:0. SKA uzbrucējs Mīro Altonens ātri samazināja rezultāta starpību līdz 2:1, tomēr līdz pārtraukumam SKA vārtos ielidoja vēl divas ripas un Jaroslavļas komanda svinēja trešo uzvaru pēc kārtas.

Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar Sandi Ozoliņu treneru kolektīvā zaudēja Magņitogorskas “Metallurg” ar 2:3. Uzvaras vārtus 98 sekundes pirms sirēnas guva viesu hokejists Arhips Nekolenko. Līdz ar šo panākumu “Metallurg”, kas sezonas sākumā spēlēja ne pārāk veiksmīgi, pakāpās uz trešo vietu Austrumos.

Vēl vienā spēlē Pekinas “Kunlun Red Star” savā laukumā kapitulēja Novosibirskas “Sibir” ar 1:6.