Hārtlija trenētā “Avangard” zaudē CSKA un nonāk iedzinējos Gagarina kausa finālā

22/04/2021 21:52
Maskavas CSKA

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Omskas “Avangard” Gagarina kausa fināla trešajā spēlē ar 1:2 zaudēja Maskavas CSKA un nonāca iedzinējos sērijā ar 1-2.

Pirmajā periodā laukuma saimnieki atklāja rezultātu. Pēc metiena no tālās distances ripa atleca uz vārtu priekšu un Korbans Naits vairākas reizes mēģināja izdarīt metienu. Beigās ripa nonāca pie “Avangard” uzbrukuma līdera Rīda Bušē, kurš to ieraidīja jau tukšos vārtos. CSKA vienība izmantoja trenera “challenge”, tomēr tiesneši arī pēc video noskatīšanas lēma, ka vārti tika gūti pēc noteikumiem, savukārt Maskavas klubs palika bez pusminūtes pārtraukuma.

84 sekundes pirms pārtraukuma CSKA panāca izlīdzinājumu – Aleksandrs Popovs izdarīja lielisku piespēli Konstantīnam Okulovam, kurš no tuvās distances ietrieca ripu vārtos. Līdz ar to pirmā trešdaļa noslēdzās neizšķirti – 1:1.

Otrajā periodā vārti netika gūti, savukārt pamatlaika noslēdzošajā trešdaļā CSKA iemeta otros vārtus. Maksims Šalunovs saņēma ripu no aizsarga Meta Robinsona un izdarīja metienu, “Avangard” vārtsargs Šimons Hrubecs mēģināja notvert ripu, taču neveiksmīgi pārvietojās un nokrita, rezultātam kļūstot 1:2.

Īsi pēc ielaistiem vārtiem “Avangard” saņēma iespēju izspēlēt vairākumu, tā gan palika neizmantota. Līdz mača beigām rezultāts vairs nemainījās, nepalīdzēja arī vārtsarga maiņa pret sesto laukuma spēlētāju, līdz ar ko Hārtlija trenētā komanda cieta otro zaudējumu sērijā. Iepriekš vēstīts, ka fināla pirmajā spēlē Omskas klubs svinēja uzvaru ar 4:1, savukārt otrajā mačā cieta zaudējumu ar 0:3. Rezultāts sērijā ir 2:1 par labu CSKA, ceturtais mačs norisināsies sestdien, 24. aprīlī plkst. 17:00.