Hārtlija trenētā “Avangard” piekāpjas CSKA arī otrajā finālspēlē (VIDEO)

15/04/2019 21:58

Maskavas CSKA komanda pirmdien izcīnīja uzvaru arī otrajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas finālspēlē.

CSKA savā laukumā ar rezultātu 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) pārspēja Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-0.

Maskavieši pirmos vārtus guva vien nepilnas septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad Konstantīns Okulovs no tuvas distances meta ripu pāri “Avangard” vārtsarga Igora Bobkova plecam. Viesi ātri nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, pusotru minūti pirms pamatlaika beigām ripu tukšos vārtos metot Mihailam Grigorenko. “Avangard” turpināja spēlēt ar tukšiem vārtiem, un 51 sekundi pirms finālsvilpes Sergejs Andronovs pielika punktu CSKA uzvarai – 3:0.

CSKA vārtsargs Iļja Sorokins šajā spēlē atvairīja visas 27 pretinieku mestās ripas, kamēr maskavieši pa Bobkova vārtiem meta 23 reizes.

Jau ziņots, ka pirmajā mačā ar 5:2 pārāki bija CSKA hokejisti, kuriem ar “hat-trick” palīdzēja Grigorenko.

Sērijas nākamās divas cīņas trešdien un piektdien notiks Balašihā, kur savas spēles šosezon aizvada “Avangard”.

Hārtlija iekļūšana finālā nozīmē to, ka viņš nevarēs pievienoties Latvijas izlasei treniņnometnes pirmajās nedēļās. KHL finālsērija ilgs vismaz līdz piektdien, kad Latvijas izlasei ir pirmā pārbaudes spēle, bet, ja sērija ievilksies līdz septītajam mačam, tā noslēgsies 25. aprīlī. Pasaules čempionāts sāksies 10. maijā.

Gagarina kausa izcīņu piekto gadu pēc kārtas nesasniedza Latvijas komanda Rīgas “Dinamo”.