Hārtlija trenētā “Avangard” pieveic SKA un tiek pie trešā panākuma pēc kārtas

15/10/2019 21:19

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Omskas “Avangard” vienība šodien savā laukumā izcīnīja uzvaru pār Sanktpēterburgas SKA ar 3:2.

Mājinieki atklāja rezultātu jau trešajā minūtē, kad mērķi sasniedza “Avangard” aizsarga Vjačeslava Voinova metiens no tālās distances. Minūti vēlāk SKA panāca neizšķirtu, kad viesu uzbrucējs Aleksandrs Barabanovs sagaidīja piespēli vārtu tuvumā un pārspēja mājinieku vārtsargu Igoru Bobkovu – 1:1. Vēl četras minūtes vēlāk SKA aizsargs Dāvids Rundblads izdarīja metienu no zilās līnijas, Jorijs Lehtera pielika nūju un izvirzīja Sanktpēterburgas komandu vadībā – 1:2.

Pamatlaika vidū “Avangard” atkal spēlēja mazākumā, taču šoreiz Hārtlija vadītā vienība ne tikai neielaida, bet arī iemeta vārtus, izmantojot nesaskaņas starp SKA vārtsargu Magnusu Helbergu un aizsardzību – 2:2. Trešās trešdaļas sākumā fantastisku nūjas tehniku nodemonstrēja „Avangard” hokejists Pāvels Dedunovs, kurš izlauzās pie vārtiem un ar nūjas neērto pusi iemeta ripu garām Helbergam – 3:2.

“Avangard” tā bija trešā uzvara pēc kārtas. Ar 11 panākumiem 17 spēlēs komanda ieņem otro pozīciju Austrumos. Savukārt SKA arī pēc zaudējuma palika otrajā vietā Rietumos.

Citās spēlēs Habarovskas “Amur” ar 2:1 apspēlēja Jaroslavļas “Lokomotiv”, Čerepovecas “Severstal” ar identisku rezultātu papildlaikā pieveica Pekinas “Kunlun”, bet Podoļskas “Vityaz” ar 1:2 zaudēja Ufas “Salavat Yulaev”.