Hārtlija trenētā “Avangard” revanšējas “Barys”, Kuldam vēl viena piespēle

11/01/2020 17:35

Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Omskas “Avangard” šodien Kazahstānas galvaspilsētā Nursultānā svinēja uzvaru pār vietējo “Barys” ar 3:0.

Viesi atklāja rezultātu jau otrajā minūtē, kad precīzs bija uzbrucējs Pāvels Dedunovs. Rezultāts 1:0 saglabājās līdz 54. minūtei, kad “Avangard” aizsargs Vjačeslavs Voinovs guva savus desmitos vārtus šosezon – 2:0. 16 sekundes pirms sirēnas punktu pielika Robs Klinkhamers – 3:0.

Tādējādi Omskas komanda revanšējās “Barys” vienībai par 6. janvārī piedzīvoto zaudējumu ar 2:3 savā laukumā. Šosezon klubi aizvadījuši trīs savstarpējās spēles, divās no tām spēcīgāki bijuši Kazahstānas komandas hokejisti.

Pēc iepriekšējā mača “Barys” preses dienests pajokoja par pretinieku uzbrucēju Sergeju Šumakovu, kuram ir simulanta reputācija. Kluba instagramā parādījās video ar spēles epizodi, kurā “Barys” spēlētājs Džesijs Blekers notrieca Šumakovu, kurš nenoturējās kājās un nokrita. Rezultātā “Barys” hokejists saņēma divas minūtes par bloķēšanu, bet “Avangard” spēlētājs – par simulāciju.

“Jāliek brīdinājums par to, ka šeit ir aizliegts nirt,” uzrakstījuši “Barys” pārstāvji zem video. Savukārt šodien vietējie līdzjutēji uz spēli ieradās ar tematiskiem plakātiem.

Ar 62 punktiem 49 spēlēs “Avangard” ieņem otro vietu Austrumu konferencē.

Savukārt Helsinku “Jokerit” Tallinā zaudēja Čerepovecas “Severstal” ar 2:5. Somijas komandas vārtu drošība tika uzticēta Anti Niemi, kurš 40 minūšu laikā tika galā ar 12 no 16 metieniem. Trešajā trešdaļā spēlē iesaistījās Jānis Kalniņš, kurš atsita sešus metienus un vienu reizi kapitulēja.

Uzvarētāju rindās 16:43 minūtes laukumā pavadīja aizsargs Artūrs Kulda, kurš izdarīja rezultatīvu piespēli pirmajā vārtu guvumā. Latvijas hokejistam tas bija otrais punkts divu spēļu laikā.

Ar 63 punktiem 46 mačos “Jokerit” ieņem trešo vietu Rietumos, savukārt “Severstal” ierindojusies desmitajā pozīcijā ar 43 punktiem 48 spēlēs.

Tikmēr Ņižņekamskā vietējā “Neftekhimik” ar 4:2 pārspēja Sanda Ozoliņa trenēto Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.