Hārtlija vadītā “Avangard” grauj “Barys” sērijas trešajā spēlē

18/03/2019 21:09

Pirmdien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) tika aizvadītas abas Austrumu konferences pusfināla sērijas trešās spēles.

Latvijas vīriešu hokeja izlases gavlenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” savā laukumā ar 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) sagrāva Astanas “Barys” vienību.

Pirmajā periodā Andrejs Stass atklāja rezultātu 13. minutē, bet otrā perioda sākumā Sergejs Šumakovs pārsvaru dubultoja. Otrā perioda 15. minūtē Sergejs Širokovs skaitliskajā vairākumā trīskāršoja pārsvaru mājiniekiem. Spēles trešajā nogrieznī “Avangard” guva vēl divus vārtus – precīzi bija Kirils Semjonovs un Koudijs Frensons.

“Sauso” maču “Avangard” rindās aizvadīja vārtsargs Igors Bobkovs, kurš atvairīja visus 20 pretinieku metienus. Sērijas nākamais mačs trešdien arī notiks Balašihā.

Tikmēr otrā Austrumu konferences pusfināla sērijā vadību pārņēmusi Ufas “Salavat Yulaev”, kas trešajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) pagarinājumā uzvarēja Jekaterinburgas “Avtomobilist”, arī šajā sērijā panākot 2-1. Uzvaru mājiniekiem mača 72. minūtē nodrošināja Jonass Kempainens. Sērijas ceturtais mačs notiks trešdien turpat Ufā.

Rietumu konferences pusfinālā latviešu uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dinamo” ar 1-2 atrodas iedzinējos pret regulārā čempionāta labāko vienību Maskavas CSKA, kamēr Sanktpēterburgas SKA ar 2-1 ir vadībā pret Jaroslavļas “Lokomotiv”.