Hārtlija “Avangard” izrauj uzvaru, Ufa iznīcina Minskas “Dynamo”

03/11/2019 19:00

Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Omskas “Avangard” tika pie svarīga panākuma, pārspējot Maskavas “Dynamo” ar 4:3.

Pirmos vārtus “Avangard” ielaida jau piektajā minūtē, taču turpinājumā Latvijas izlases galvenā trenera vadītā komanda panāca divu vārtu pārsvaru – 3:1. Trešajā trešdaļā “Dynamo” izlīdzināja rezultātu, ar precīziem raidījumiem atzīmējoties Juso Hietanenam un Dmitrijam Jaškinam. “Avangard” nepadevās un trīsarpus minūtes pirms sirēnas uzbrucējs Teilors Beks atnesa uzvaru savai komandai.

Omskas komanda izcīnīja 15. panākumu 25 spēlēs un pirms izlašu pauzes ieņem otro vietu Austrumos. Līdz ar šo neveiksmi pārtrūka “Dynamo” piecu uzvarēto spēļu sērija un komanda noslīdēja no otrās uz ceturto pozīciju Rietumos.

Šodienas mačā nepiedalījās Miks Indrašis, kurš nespēlē kopš 19. oktobra. Sezonas 18 spēlēs uzbrucējs guvis četrus vārtus un atdevis trīs piespēles. Zināms, ka latviešu hokejists turpina atgūties pēc savainojuma. Izlašu pauzē viņš Latvijas izlases sastāvā piedalīsies “Turkish Airlines” četru nāciju turnīrā, kas norisināsies Liepājā no 7. līdz 9. novembrim.

Ufas “Salavat Yulaev” sagrāva Minskas „Dynamo” ar 9:1, sagādājot pretiniekiem 11. zaudējumu pēc kārtas. Ar diviem vārtiem un piespēli izcēlās uzbrucējs Ņikita Sošņikovs, Līnusam Ūmarkam 1+2, bet Sakari Maninenam trīs piespēles. Līdz ar šo neveiksmi Baltkrievijas vienība uzstādīja kluba antirekordu KHL.

Citos mačos Magņitogorskas “Metallurg” ar 4:1 apspēlēja Novisibirskas “Sibir”, bet “Sochi” ar 2:0 pieveica “Kunlun”.