Hārtlija vadītā “Avangard” jauno KHL sezonu sāk ar uzvaru pār čempioni

01/09/2019 18:26

Svētdien ar uzvaru jauno Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonu uzsāka Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” komanda.

“Avangard” viesos ar 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) pārspēja esošo KHL čempioni Maskavas CSKA un savā īpašumā ieguva Atklāšanas kausu, kurš pienākas komandai, kura izcīnījusi pirmo uzvaru regulārajā turnīrā.

Pirmā perioda vidū Maksims Šalunovs pēc Konstantīna Okulova piespēles izvirzīja vadībā mājiniekus, raidot ripu tālajā vārtu stūri no asa leņķa. Pirmās trešdaļas noslēgumā skaitlisko vairākumu ar spēcīgu tālšāvienu no zilās līnijas realizēja Kodijs Fransons, izlīdzinot rezultātu.

Otrajā spēles nogrieznī Maksims Čudinovs ar ļoti spēcīgu metienu raidīja ripu vārtos no savas zonas un izvirzīja vadībā “Avangard”. Trešajā periodā Fransons raidīja ripu tukšos vārtos un nokārtoja Omskas klubam pirmo uzvaru.

Jau rītdien Latvijas klubs Rīgas “Dinamo” savā laukumā uzņems Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas “Spartak”, kuru trenē Oļegs Znaroks un Kaspars Daugaviņš.

Aizvadītajā sezonā “Avangard” Gagarina kausa finālā sērijā līdz četrām uzvarām ar 0-4 piekāpās tieši Maskavas CSKA vienībai.