Hārtlija vadītā “Avangard” konferences pusfinālu sāk ar panākumu viesos

14/03/2019 18:34

Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Omskas “Avangard” šovakar ar uzvaru iesāka Austrumu konferences “play-off” pusfinālu, izbraukumā ar 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) pārspējot Astanas “Barys”.

Ar vārtu guvumiem viesu labā pirmā perioda otrajā pusē izcēlās Kirils Petrovs un Iļja Mihejevs, izvirzot “Avangard” priekšā ar 2:0. Cīņas otrā trešdaļa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet izšķirošā perioda piektajā minūtē rezultāta starpību samazināja zviedrs Andre Petersons (1:2). Izraut vismaz papildlaiku “Barys” atlikušajā laikā tomēr neizdevās, un pamatlaika priekšpēdējā minūtē Sergejs Širokovs raidīja ripu jau tukšos Astanas kluba vārtos, uzstādot gala rezultātu 3:1.

Jāatzīmē, ka “Avangard” pa pretinieku vārtiem izpildīja 39 metienus, kamēr “Barys” atbildēja vien ar 16.

Kā zināms Omskas vienība pirmajā kārtā ar pārliecinošo 4-0 no tālākas cīņas izslēdza pērnās sezonas čempioni Kazaņas “Ak Bars”, savukārt “Barys” klājās daudz smagāk, jo Austrumu konferences otrā spēcīgākā vienība tikai septiņās spēlēs spēja salauzt Ņižņijnovgorodas “Torpedo” pretestību.

Konferenču pusfinālu ar panākumu pretinieku laukumā iesākusi arī Ufas “Salavat Yulaev” (pret Jekaterinburgas “Avtomobolist), kamēr rietumos savu laukumu priekšrocību pirmajos mačos izmantojušas Sanktpēterburgas SKA (pret Jaroslavļas “Lokomotiv”) un Maskavas CSKA (Maskavas “Dynamo”).

“Barys” un “Avangard” sērijas otrā spēle paredzēta parīt Astanā.