Hārtlija vadītā “Avangard” piedzīvo zaudējumu Austrumu konferences finālsērijas piektajā mačā

06/04/2019 20:56

Sestdien Latvijas vīriešu hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Omskas “Avangard” Austrumu konferences fināla piektajā spēlē savā laukumā otrajā papildlaikā ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1 ) piekāpās Ufas “Salavat Yulaev”.

Tagad sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir 3-2 Omskas “Avangard” labā. Nākamā spēle notiks 8. aprīlī Ufā.

Jau pirmā perioda sākumā Aleksandrs Burmistrovs izvirzīja vadībā Ufas “Salavat Yulaev”, bet 12. minūtē rezultātu izlīdzināja Sergejs Šumakovs.

Otrajā periodā mājiniekus skaitliskajā vairākumā vadībā izvirzīja Maksims Taļbo. Tiesneši devās skatīties video aktārtojumu, taču vārtu guvums tika ieskaitīts.

Spēles trešajā nogrieznī skaitliskajā vairākumā “Salavat Yulaev” rezultātu izlīdzināja – precīzs bija Linuss Ūmarks. Bet mača otrajā papildlaikā uzvaru viesiem izrāva Jonass Kempainens.

Rietumu konferences finālā tikmēr regulārā čempionāta uzvarētāja Maskavas CSKA ar 3-2 ir vadībā pret Sanktpēterburgas SKA.