Hārtlija vadītā “Avangard” sīvā cīņā piekāpjas čempionei

27/10/2019 18:59

Latvijas vīriešu izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Omskas “Avangard” svētdien piedzīvoja zaudējumu.

“Avangard” savā laukumā ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās esošajai čempionei Maskavas CSKA.

Pirmā perioda 18. minūtē Ivans Teļegins, kurš raidīja ripu vārtos pēc Klāsa Dalbeka piespēles. Otrajā periodā abas komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās. Trešās trešdaļas devītajā minūtē Valentīns Pjanovs izlīdzināja rezultātu. Pēcspēles metienu sērijā veiksmīgāki izrādījās viesi.

Hārtlija vadītajai komandai šis bija jau otrais zaudējums pēc kārtas, tikmēr CSKA atkal “uzkāpa uz uzvaru takas”. Iepriekšējā mačā CSKA kapitulēja Jāņa Kalniņa pārstāvētajai Helsinku “Jokerit” ar 0:3.

KHL regulārā čempionāta svētdienas spēļu rezultāti.

Minskas “Dinamo” – Ufas “Salavat Yulaev” 2:3 (1:0, 1:1, 0:1, 0:1) – pagarinājumā;

Omskas “Avangard” – Maskavas CSKA 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 2:3) – pēcspēles metienu sērijā;

Maskavas apgabala “Vityaz” – Pekinas “Kunlun Red Star” 2:4 (0:2, 2:1, 0:1);

Maskavas “Spartak” – Rīgas “Dinamo” 3:2 (2:0, 1:0, 0:2);

Novosibirskas “Sibir” – Magņitogorskas “Metallurg” 3:2 (0:2, 0:0, 2:0, 1:0) – pagarinājumā.