Hārtlija vadītā “Avangard” spraigā cīņā izvirzās vadībā Austrumu konferences finālsērijā

29/03/2019 21:28

Latvijas vīriešu hokeja izlases galvenā trenera vadītā Kontnentālās hokeja līgas (KHL) komanda Omskas “Avangard” savā laukumā papildlaikā ar 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 1:0) pārspēja Ufas “Salavat Yulaev” un izvirzījās vadībā Austrumu konferences finālsērijā ar 1-0.

Rezultātu spēles pirmā perioda vidū skaitliskajā vairākumā atklāja Teilors Beks, bet otrā perioda pirmajā minūtē viesi rezultātu izlīdzināja – precīzs bija Zahars Arzemascevs. Vien minūti vēlāk Ville Poka atjaunoja vadību mājiniekiem.

Perioda turpinājumā “Salavat Yualev” uzbrucējs Pjotrs Hohrjakovs panāca 2:2, bet mača trešā nogriežņa sestajā minūtē zviedru leģionārs Jonass Kempainens izvirzīja vadībā jau viesus.

Savukārt perioda vidū neizšķirtu uz tablo panāca Viktors Stolbergs. Pamatlaiks noslēdzās ar 3:3, bet papildlaika piektajā minūtē uzvaru “Avangard” komandai atnesa Sergeja Šumakova precīzais raidījums.

Sērijas otrā spēle notiks svētdien Balašihā. Tikmēr ceturtdien Rietumu konferences fināla pirmajā duelī uzvaru guva Maskavas CSKA, kura ar 2:1 pārspēja Sanktpēterburgas SKA.