Hārtlija “Avangard” smaga uzvara pār “Amur”, SKA pārtrauc trīs zaudējumu sēriju

10/10/2019 22:02

Pie grūta panākuma Kontinentālajā hokeja līgā tika Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard”, kas ar 1:0 apspēlēja Habarovskas “Amur”.

Lai gan šajā mačā Austrumu vicelīdere spēkojās ar konferences vājāko komandu, laukuma saimnieki spēja iemest tikai vienu ripu sāncenšu vārtos. Otrā perioda sākumā “Avangard” aizsargs Vjačeslavs Voinovs vairākumā pieslēdzās uzbrukumam, saņēma ripu iemetiena aplī un ar stipru metienu atklāja rezultātu. Hokejistam tie bija sestie vārti un 12. punkts šosezon.

Līdz mača beigām rezultāts vairs nemainījās. Mājinieku vārtsargs Igors Bobkovs atvairīja visus 33 metienus.

Sanktpēterburgas SKA un Jekaterinburgas “Avtomobilist” cīņā uzvarētāja noskaidrošana tika atlikta līdz papildlaikam, jo pēc 60 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 1:1. Mājinieki izvirzījās vadībā otrajā trešdaļā, kad Jori Lehtera pāradresēja ripu vārtos pēc Vasilija Tokranova metiena no zilās līnijas – 1:0. Viesu atbilde sekoja trešajā periodā, kad Piters Holands ar ielauzās zonā un izdarīja metienu – 1:1.

Trīs minūtes pirms sirēnas SKA hokejistiem izdevās otro reizi pārspēt “Avtomobilist” vārtsargu, taču vārtu guvums netika ieskaitīts un spēle turpinājās papildlaikā. 47. sekundē aizsargs Artjoms Zubs izrāva uzvaru, pārtraucot komandas trīs zaudējumu sēriju – 2:1.

Citos mačos Pekinas “Kunlun” papildlaikā apspēlēja Ņižņekamskas “Neftekhimik” ar 2:1, Magņitogorskas “Metallurg” overtaimā piekāpās Vladivostokas “Admiral” ar 3:4, bet Jaroslavļas “Lokomotiv” pietika ar vienu vārtu guvumu, lai tiktu pie panākuma pār “Sochi” – 1:0.