Hārtlijam un “Avangard” panākums Ķīnā, Videls atnes uzvaru “Barys”

28/11/2019 20:01

Šodien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) kārtējo uzvaru svinēja Bobs Hārtlijs un viņa vadītā Omskas “Avangard” komanda, kas viesos pēcspēles metienu sērijā pārspēja Pekinas “Kunlun” ar 3:2. Vēl vienā mačā Līnuss Videls guva uzvaras vārtus, palīdzot Nursultanas “Barys” tikt pie panākuma pār Jekaterinburgas “Avtomobilist” ar 2:1.

Savainojumu mocītā “Avangard” ar spēli Ķīnā uzsāka Tālo Austrumu izbraukumu. Pēc pirmā perioda Omskas klubs bija vadībā ar 2:1, bet pēc trīs nospēlētajām trešdaļām rezultāts bija 2:2. Nekas nemainījās arī pēc papildlaikā, bet bullīšu sērijā “Avangard” uzbrucējs Semjons Košeļevs kļuva par vienīgā precīzā metiena autoru. Hārtlija trenētā vienība saglabāja otro vietu Austrumu konferencē, komandas kontā ir 20 uzvaras 33 spēlēs.

Tikmēr Nurslutanas “Barys” pateicoties zviedra Līnusa Videla vārtu guvumam papildlaikā uzvarēja Jekaterinburgas “Avtomobilist” ar 2:1. Bijušajam Rīgas “Dinamo” hokejistam tas bija trešais gols astoņās spēlēs, viņš otro reizi pēc kārtas atnesa komandai uzvaru, iemetot izšķirošo ripu overtaimā.

Kā zināms, tad pēc lieliskas 2018./2019. gada sezonas 34 gadus vecais zviedru uzbrucējs finansiālu apstākļu dēļ nespēja vienoties ar rīdzinieku menedžmentu par jauna līguma parakstīšanu un līdz novembra sākumam Videls bija jaunas darba vietas meklējumos.

Pagājušajā sezonā Videls bija Rīgas “Dinamo” rezultatīvākais hokejists, jo viņš, atgriežoties Latvijas kluba sastāvā pēc trīs sezonu pārtraukuma, 49 mačos izcēlās ar 24 vārtiem un 24 rezultatīvām piespēlēm. Tā pārliecinoši bija viņa rezultatīvākā sezona KHL čempionātā, kur kopumā viņš nospēlējis astoņas sezonas.

Citos mačos Magņitogorskas “Metallurg” piedzīvoja piekto neveiksmi pēc kārtas, zaudējot Gagarina kausa čempionei ar 1:3, Čeļabinskas “Traktor” ar 4:2 pārspēja Ufas “Salavat Yulaev”, bet Čerepovecas “Severstal” uzvarai pār Vladivostokas “Admiral” pietika ar vieniem vārtiem.