Hārtlijs: Man nebija morālu tiesību prasīt samaksu no hokeja federācijas

Bobs Hārtlijs, sportazinas.com
Bobs Hārtlijs | Foto: Omskas "Avangard"

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris sarunā ar “Latvijas Televīzijas” žurnālistu Raimondu Gekišu atklājis, ka viņš neprasīs no atalgojumu no Latvijas hokeja federācijas (LHF), jo šogad pasaules čempionāts nenotiks.

Jau ziņots, ka Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) paziņojusi par maijā paredzētā turnīra atcelšanu. “Es pat neaizsūtīju savu līguma versiju hokeja federācijai. Man nebija morālu tiesību prasīt samaksu. Nav čempionāta – nav atalgojuma. Šobrīd esmu mājās un par pārējo nedomāju,” teica Hārtlijs.

Speciālists atklāja, ka sezonas laikā viņš vairākkārt komunicējis ar dažādiem izlases spēlētājiem. “Jūtu, ka nepieciešams sazināties ar Kristapu Zīli. Īpaši pēc viņa smagās traumas. Vēlējos uzzināt, kā viņam sokas, tas vairāk bija draudzīgs, nevis lietišķs zvans. Zvaigžņu spēles pārtraukumā runāju ar Lauri Dārziņu. Sezonas laikā biežāk sanāca komunicēt ar Kasparu Daugaviņu un Miku Indraši. Tuvojoties sezonas beigām un redzot situāciju pasaulē, nejūtu vajadzību uzbāzties spēlētājiem. Šobrīd labāk nogaidīt un netraucēt,” uzskata kanādietis.

Tāpat viņš novērtēja izlases pamatvārtsarga Elvja Merzļikina sniegumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandā Kolumbusas “Blue Jackets”, kuras rindās latvietis aizvadīja debijas sezonu Ziemeļamerikā. “NHL treniņnometņu laikā sniedzu vairākas intervijas, kuras vairumā bija par Elvi. Teicu, ka šī ir viņa līga un Merzļikins demonstrēs labu sniegumu. Sākums neizdevās tāds, kā viņš to vēlētos, it īpaši pirmā spēle. Vienā brīdī sazinājos ar Elvi un atgādināju, lai viņš turpina būt cīnītājs un neatkāpjas no savas būtības. Aicināju viņu gatavoties tai īpašai spēlei, kura vienā dienā pienāks,” atceras treneris.

Šosezon Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” ieņēma trešo vietu Austrumu konferencē, bet Gagarina kausa pirmajā kārtā atzina Ufas “Salavat Yulaev” pārākumu ar 2-4.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par