Hārtlijs: Man vienalga, uz kāda izmēra laukumiem spēlēt

Bobs Hārtlijs, sportazinas.com
Bobs Hārtlijs (pa kreisi) | Foto: Omskas "Avangard"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Omskas “Avangard” galvenais treneris intervijā medijam “Championat” komentēja gatavošanos jaunajai sezonai, ka arī pauda savu viedokli par spēlēšanu uz dažāda izmēra hokeja laukumiem.

Šodien “Avangard” aizvadīja pirmo spēli Sanktpēterburgā notiekošajā Nikolaja Pučkova piemiņas turnīrā, papildlaikā zaudējot Čerepovecas “Severstal” ar 1:2.  “Turpinām meklēt “ķīmiju”. Vērtējam spēlētājus. Uzbrucēju trijnieki vēl nav izveidoti, gribam izmēģināt pēc iespējas vairāk variantu dažādiem gadījumiem. Vienmēr jābūt rezerves variantiem, pagājušajā sezonā tas mums palīdzēja,” darba procesus iezīmēja kanādiešu treneris.

Šosezon KHL spēles norisināsies uz trīs dažāda izmēra laukumiem. Sešas komandas mājas spēles aizvadīs uz kanādiešu laukuma, kas ir 26 metrus plats, vēl 11 vienībām mājas ledus būs par diviem metriem platāks, kamēr pārējām komandām būs Eiropas izmēra platums – 30 metri. Iepriekš parādījās informācija, ka tuvākajā laikā arī Rīgas “Dinamo” pāries uz 28 metriem, taču pagaidām šis fakts nav oficiāli apstiprināts.

Hārtlija “Avangard” mājas arēnā ledus platums būs 28 metri, taču pats treneris lielu starpību neredz: “Man vienalga, uz kāda izmēra laukumiem spēlēt. Kad es pēc strādāju Cīrihē, tā gan bija liela pārmaiņa. Sezona būs īpaša, ka spēlēsim uz trīs izmēru laukumiem, kas ļaus izdarīt nelielas izmaiņas spēles plānā. Izmēram nav lielas ietekmes uz spēli, bet man patīk kanādiešu laukums, jo laika ir maz un hokejistiem ātri jādomā,” atzīmēja Hārtlijs.

“Neesmu pārliecināts, ka mazākos laukumos būs vairāk savainojumu. Hokejā vienmēr jābūt gatavam un nekad nedrīkst nolaist galvu. Ja skatāmies iepriekšējo sezonu KHL, tad traumu ziņā neredzu nekādu atšķirību ar NHL,” noslēdza 58 gadus vecais speciālists.

Savā pirmajā sezonā Balašihā “Avangard” iekļuva Gagarina kausa finālā, kur atzina Maskavas CSKA pārākumu ar 0-4. Bobam Hārtlijam tā bija debija KHL.

Hārtlija vadītā “Avangard” vismaz trīs gadus nevarēs spēlēt Omskā

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par