Hārtlijs: Man vienmēr bijusi ticība latviešu spēlētājiem, jo viņiem ir lielas sirdis (VIDEO)

“Mēs redzam ar vien vairāk latviešu jaunos spēlētājus NHL, AHL, NCAA koledžu augstskolās. Latvijas hokejs viennozīmīgi dodas pareizajā virzienā,” sarunā ar Latvijas Hokeja federāciju atklāja Bobs Hārtlijs.

Latvijas izlases galvenais treneris šajā intervijā (angļu valodā) stāsta par latviešiem NHL un KHL, gaidāmo pasaules čempionātu, LHF treneru semināru, savu vasaras nometni u.c.

“Līdz šim pavadītais laiks Latvijas hokejā man ir sagādājis tiešām patīkamus brīžus. Cenšos iespēju robežās sekot līdzi visu latviešu spēlētāju gaitām sezonas laikā. Vēroju Tedija Bļugera spēles AHL un NHL, Rūdolfu Balceru, Zemgus Girgensonu. Mums ir vairāki spēlētāji, kas pārstāv KHL klubus – Miks Indrašis Maskavas “Dynamo”, Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš “Spartak” klubā, Artūrs Kulda Čerepovecas “Severstal” un, protams, mums ir puiši, kas pārstāv Rīgas “Dinamo”.”

“Bļugera un Balcera debija NHL šosezon ir apliecinājums Latvijas hokeja ieguldītajam darbam. Redzam arvien vairāk talantīgu latviešu spēlējam dažādās Ziemeļamerikas līgās, arī izlase pēdējos gados demonstrē augstvērtīgus rezultātus, un es uzskatu, ka Latvijas hokejs atrodas uz pareizā ceļa.”

“Man ir liels prieks strādāt ar Latvijas valstsvienību, jo zinu, ka katru dienu varu paļauties uz puišiem, kuri ar lielu lepnumu iet laukumā pārstāvēt savu valsti. Arī šogad nebūsim starp Pasaules čempionāta favorītiem. Jā, pērn sasniedzām ceturtdaļfinālu, taču šogad turnīrs sāksies nedēļu vēlāk, līdz ar to lielajām komandām pagūs pievienoties vairāki NHL spēlētāji.”

“Domāju, ka čempionāta līmenis būs vēl augstāks nekā iepriekšējos gados, taču tas mūs tikai motivēs. Nevaru sagaidīt brīdi, kad pēc sezonas beigām manā rīcībā būs visi spēlētāji un varēsim atkal ar lielu godu pārstāvēt Latviju turnīrā Slovākijā.”

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par