Hārtlijs: Mums jābūt gataviem, jo tagad “Dinamo” spēlē labāk nekā sezonas sākumā

27/01/2021 13:52

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Omskas “Avangard” galvenais treneris Bobs Hārtlijs sarunā ar vienības preses dienestu atzīmējis, ka viņa vadītā komanda nedrīkst atslābināties pirms mača pret līgas pastarīti Rīgas “Dinamo”.

Šovakar plkst. 19:30 rīdzinieki savā laukumā uzņems “Avangard”. Latvijas vienība jau zaudējusi izredzes kvalificēties “play-off” turnīram, kamēr viesi cenšas nosargāt otro vietu Austrumu konferencē.

“Šosezon līgas līmenis izlīdzinājies. Rīdziniekiem sākumā patraucēja Covid-19, tad savainojumi. Tagad viņi spēlē daudz labāk, labi kustas, mums jābūt gataviem,” teica Hārtlijs.

Savukārt “Avangard” aizsargs Kirils Gotovecs uzskata, ka tagad rīdzinieki spēlē atraisītāk, jo vairs nav spiediena par rezultātu. “Tomēr “Dinamo” ir neparedzama komanda, it īpaši Rīgā. Latvijā pret viņiem vienmēr ir grūti spēlēt, nedrīkst nenovērtēt viņus un domāt, ka tā ir vāja vienība,” teica hokejists.

Iepriekšējais mačs Rīgā starp šīm komandām 2019. gada oktobrī noslēdzās ar “Dinamo” graujošo zaudējumu – 0:7.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…