Hārtlijs: Mūsu kapteinim paveicies, ka pēc mača pret SKA viņš nesēž invalīdu krēslā…

27/10/2020 08:43
Aleksejs Jemeļins

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Omskas “Avangard” galvenais treneris Bobs Hārtlijs atskatījās uz komandas pēdējo spēli, kurā tika piedzīvota astotā neveiksme sezonā.

Vakar Sanktpēterburgā “Avangard” zaudēja vietējām SKA ar 2:5. Jau 12. (!) sekundē mājinieku kapteinis Jevgēņijs Ketovs iegrūda apmalē pretinieku kapteini Jemeļinu, par ko uzreiz saņēma 5+20 minūšu noraidījumu līdz spēles beigām.

“Mums paveicies, ka pašlaik Jemeļins nesēž invalīdu krēslā. Tas bija ļoti netīrs spēka paņēmiens no SKA spēlētāja puses,” pārliecināts Hārtlijs.

Aizsargs turpināja spēli, taču daudz laika viņš laukumā vairs nepavadīja. Desmitajā minūtē viņš saņēma sodu par pretinieka turēšanu ar nūju, savukārt vēl četras minūtes vēlāk arī Jemeļins tika noraidīts līdz spēles beigām par sitienu ar celi.

“Es nedomāju, ka viņš pievīla komandu. Ja paskatīsimies pirmo epizodi, tur bija cīņa par ripu. Mēs pat nodomājām, ka “Avangard” būs vairākums,” komandas kapteiņa spēli komentēja galvenais treneris.

Aizvadītajā spēlē Jemeļins “izcēlās” arī ar to, ka spēlējis ar šortiem, uz kuriem figurēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) logo. Par šādu formu viņam draud sods līdz 100 tūkstošiem rubļu (1,1 tūkstotis eiro).

“Avangard” ir Austrumu konferences vicelīdere ar 28 punktiem 20 mačos.