Hārtlijs: Mūsu uzvaras vārti ir kaut kas traks (VIDEO)

24/04/2021 21:49
Bobs Hārtlijs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Omskas “Avangard” galvenais treneris Bobs Hārtlijs komentējis Gagarina kausa fināla ceturto spēli.

Jau ziņots, ka notikumiem bagātā mačā “Avangard” papildlaikā guva vārtus mazākumā un svinēja uzvaru – 4:3, ar ko sērijā līdz četrām uzvarām tika panākts izlīdzinājums (2-2). Mača gaitā Omskas klubs nonāca iedzinējos ar 0:2, savukārt trešajā periodā tas bija vadībā ar 3:2, tomēr pamatlaika pēdējā sekundē CSKA aizsargs Mets Robinsons panāca neizšķirtu un uzvarētāja noskaidrošana tika atlikta uz overtaimu. Spēles laikā Maskavas kluba hokejisti saņēma 60 soda minūtes, jo līdz mača beigām tika noraidīti Andrejs Loktionovs un Maksims Šalunovs.

“CSKA lieliski aizvadīja sākumu un mūsu stāvoklis kļuva visai sarežģīts. Bet man pat ir grūti izteikt, cik daudz es cienu savus puišus par viņu raksturu. Viņi nekad nesamierinās un nenolaiž rokas. Šī nav pirmā reize, kad mēs saskaramies ar grūtībām, bet komanda turpina virzīties mērķa virzienā. Domāju, daudzas komandas būtu salauztas, ielaižot vārtus vienu sekundi pirms sirēnas, bet mēs spējām pārkārtoties ģērbtuvē. Uzvaras vārti mazākumā ir ārpus realitātes, kaut kas traks.

“Par šo maču varētu uzņemt kādu realitātes šovu. Vispār šis “play-off” ir diezgan aizraujošs. “Avangard” ir lielisks kolektīvs, es redzu, ka puiši visu laiku vēlas attīstīties. Pat mūsu savainotie spēlētāji vienmēr ir ģērbtuvē un ir daļa no mūsu ģimenes,” teica Hārtlijs.

Fināla piektā spēle tiks aizvadīta pirmdien, 26. aprīlī Maskavā.