Hārtlijs par “Avangard” noraidījumiem: Tā ir laba viela pārdomām

21/04/2021 13:45
Bobs Hārtlijs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Omskas “Avangard” stūrmanis Bobs Hārtlijs dalījās pārdomās par tiesnešu darbu Gagarina kausa fināla otrajā mačā, kurā viņa trenētā vienība zaudēja Maskavas CSKA ar 0:3.

Vakardienas spēlē “Avangard” nospēlēja mazākumā 12 minūtes, bet kopā Hārtlija komanda cīņas laikā nopelnīja 24 soda minūtes, jo pirmajā periodā 2+10 minūšu sodu saņēma uzbrucējs Jegors Činahovs. Tajā pašā laikā vienā epizodē tiesneši nepamanīja sitienu ar nūju pa galvu vienam no “Avangard” uzbrukuma līderiem Sergejam Tolčinskim.

CSKA izmantoja vienu noraidījumu, kad otrajā periodā rezultātu atklāja Maksims Šalunovs. Spēles laikā Maskavas kluba spēlētāji tika sodīti par pārkāpumiem trīs reizes, bet mazākumā CSKA spēlēja vien divas reizes, jo viens noraidījums bija abpusējs.

“Mums ir daudz noraidījumu? Tā ir laba viela pārdomām, jau esam izgājuši cauri šādai situācijai “play-off” turnīrā. Tolčinskim iesita pa galvu, bet nebija noraidījuma? Un ko es varu izdarīt? Nekāds “challenge” šeit nepalīdzēs, jo spēle jau ir noslēgusies,” teica kanādietis preses konferencē pēc mača.

Rezultāts sērijā starp CSKA un „Avangard” ir 1-1. Trešais mačs notiks rītdien, 22. aprīlī Maskavas apgabala pilsētā Balašihā.

Iepriekš vēstīts, ka hokeja izlase bez Hārtlija turpina gatavoties 2021. gada pasaules čempionātam, galvenā trenera pienākumus pildot Artim Ābolam. Vakar valstsvienība papildlaikā ar 2:1 apspēlēja Slovākiju, šodien plkst. 17:00 abas vienības tiksies atkārtoti.