Hārtlijs paziņo par aiziešanu no “Avangard”

04/04/2022 17:39
Nokopēts
Bobs Hārtlijs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Omskas “Avangard” galvenais treneris Bobs Hārtlijs nākamajā sezonā vairs nestrādās ar Omskas vienību, ziņo komanda.

“Kad otro reizi parakstīju līgumu ar “Avangard”, tad domāju, ka šis ir mans pēdējas līgums. Bez hokeja man ir arī ģimene,” izteicies Hārtlijs. “Runā, ka es negribu braukt uz Omsku, bet tā nav taisnība, jo es tieši gaidīju, kad varēšu tur doties. Ja kaut ko nožēloju šo četru gada laikā, tad tikai to, ka nekad neesam spēlējuši Omskā.”

“Man ir pienācis laiks būt kopā ar ģimeni. Man ir divas brīnišķīgas mazmeitas. Nekad neesmu ar tām izsaiņojis kopā dāvanas vai bijis dzimšanas dienas ballītē, tas man ļoti pietrūka. Šobrīd vēlos ieturēt nelielu pauzi,” atzinis kanādietis. “Avangard” 61 gadu vecā speciālista vadībā divas reizes spēlēja Gagarina kausa finālā, iepriekšējā sezonā izcīnot galveno trofeju, finālsērijā pieveicot Maskavas CSKA. Šosezon Omskas komanda izstājās “play-off” otrajā kārtā.

Jāatgādina, ka šīs sezonas sākumā Hārtlijs amizantā video, kuru publicēja viņa klubs, sevi nosauca par vietējo treneri: “Es šeit vairs neesmu ārzemnieks,” ar smaidu sejā sacīja kanādietis. Video redzams, ka kādreizējais Latvijas izlases stūrmanis Hārtlijs veic dažādus lauku darbus, piemēram, slauc kazu un novāc dārzeņu ražu.

Hārtlijs perfekti iejuties Krievijā un amizantā video nosauc sevi par vietējo treneri (VIDEO)

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām