Hārtlijs pēc zaudējuma kritizē “Avangard” vārtsargu: Mums ir vajadzīgi seivi

15/09/2019 22:29

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Omskas “Avangard” treneris Bobs Hārtlijs pēcspēles preses konferencē pauda viedokli, ka šobrīd viņa vadītās komandas pamatvārtsargs Igors Bobkovs nedemonstrē savu labāko spēli.

Jau ziņots, ka šodien “Avangard” visai negaidīti ar 0:3 piekāpās Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuras treneru korpusā strādā Latvijas hokeja leģenda Sandis Ozoliņš. “Komanda labi uzsāka pirmo trešdaļu, taču pirmie vārti mūs nedaudz samulsināja. Otrajā periodā mēs spēlējām pārāk vienkārši, ielaidām mazākumā un uzreiz arī trešos vārtus. “Torpedo” uzvara ir likumsakarīga,” atzina kanādiešu speciālists.

Pēc diviem ielaistiem vārtiem Bobkovs tika nomainīts, viņa vietā stājoties Aleksandram Sudņicinam. “Pagaidām Igors nerāda savu labāko sniegumu, mēs neredzam īstu Bobkovu. Šobrīd esam tādā situācijā, kad vairs nedrīkstam pasniegt dāvanas pretiniekiem. Mums ir vajadzīgi seivi no vārtsargiem,” noslēdza Hārtlijs.

Šosezon Bobkovs gājis laukumā visās sešās cīņās. Viņš atvairījis 89,9% metienu un vidēji ielaidis 2,38 vārtus. Ar Bobkovu vārtu rāmī “Avangard” izcīnīja četras uzvaras un cieta divus zaudējumus.

Hārtlijam šī ir otrā sezona pie “Avangard” stūres. Savā pirmajā sezonā kanādietis palīdzēja Omskas klubam 62 cīņās tikt pie 83 punktiem, kas Austrumu konferences kopvērtējumā deva ceturto pozīciju. Sezonas turpinājumā “Avangard” iekļuva Gagarina kausa finālā, kur atzina Maskavas CSKA pārākumu ar 0-4.