Hārtlijs spēlētājiem: Jūs esat galvenie cilvēki, mēs – otrā plāna aktieri

Bobs Hārtlijs, sportazinas.com
Bobs Hārtlijs Foto: Hawk.ru

Latvijas hokeja izlases un Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Omskas “Avangard” treneris pirms treniņa uzstājās komandas priekšā ar uzrunu.

“Puiši, esmu priecīgs atgriezties. Īsumā par iepriekšējo sezonu. Mēs uzbūvējām spēcīgu ģimeni, bet ir pienācis laiks spert vēl vienu lielu soli uz priekšu,” komandas plānus ieskicēja treneris. “Mūsu galvās ir tikai viena doma – Gagarina kauss. Tas ir vienīgais, kam ir nozīme. Mēs nespēlējām par “Avangard”, mēs nestrādājam “Avangard” organizācijā, jo mēs paši esam “Avangard”. Tā ir ģimene, kurā nav sadalīšanas uz spēlētājiem un vadītājiem, mēs visi esam kopā,” turpināja Hārtlijs.

Kanādiešu speciālists atzīmēja arī spēlētāju lomu visā procesā: “Mums priekšā ir jauns izaicinājums. Mūs atbalsta līdzjutēji visā Krievijā un pasaulē. Mēs zinām, kāds ceļš ir ejams. Sākam maratonu: treniņnometnes un 62 spēles, kuras atvedīs mūs tur, kur mēs vēlamies nokļūt. Esam gatavi turēties kopā un rādīt nepārspējamu attieksmi, ieguldīt smagu darbu un pievērst uzmanību detaļām – tas būs pamats. Mūsu uzdevums ir sagatavot un apmācīt jūs, jūsu uzdevums – spēlēt. Tieši jūs esat galvenie cilvēki, bet mēs esam otrā plāna aktieri. Tieši pateicoties jums mēs varam sasniegt panākumus.”

Treneris neaizmirsa arī par hokejistu dzīvi ārpus laukuma: “Komandā ir daudz līderu, un mēs attīstīsim šo ideju, lai arī gados jaunie spēlētāju redzētu, uz ko tiekties mūsu darbā. Treninņometnes laikā mums ir paredzētas individuālās tikšanās ar katru hokejistu. Gribam zināt mūsu spēlētājus – kāds tu esi laikumā, bet vēl svarīgāk ir zināt, kas tu esi par cilvēku, kāda tev ir ģimene. “Avangard” viss nebeidzas ārpus hokeja laukuma, visa dzīve notiek šeit, tāpēc arī jūsu ģimenes mums ir svarīgas.”

Uzrunas beigās Hārtlijs novēlēja veiksmi un aicināja labi sagatavoties sezonai: “Novēli visiem veiksmi, sākam darbu. Pirmais solis – sagatavoties regulārā turnīra pirmajam mačam. Mums ir daudz laika, trenēsimies uz strādāsim, lai būtu pilnā gatavībā,” noslēdza kanādietis.

Lai gan “Avangard” ir Austrumu konferences komanda, arī šosezon savas mājas spēles tā aizvadīs Maskavas apgabala pilsētā Balašihā, jo Omskā turpinās arēnas rekonstruēšanas darbi. Sezonas pirmajā mačā 1. septembrī iepriekšējās sezonas fināliste viesos spēkosies ar Gagarina kausa ieguvēju Maskavas CSKA. Tikmēr pirmo cīņu pret Rīgas “Dinamo” Hārtlija vadītā vienība aizvadīs 2. oktobrī izbraukumā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par