Hārtlijs tiek attaisnots “dopinga skandālā”

Bos Hārtlijs, sportazinas.com
Foto: Hawk.ru

Latvijas izlases un Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Omskas “Avangard” galvenajam trenerim Bobam Hārtlijam netiks piešķirta diskvalifikācija par iespējamiem dopinga pārkāpumiem iepriekšējās sezonas Gagarina kausa izcīņas laikā, vēsta Krievijas medijs “Championat”.

Tiek ziņots, ka Krievijas antidopinga kontrole (RUSADA) pēc veiktās izmeklēšanas vairs Omskas kluba pārstāvju neuzskata par vainīgajiem, diskvalifikācijām nesekojot.

Iepriekš Krievijas mediji, kuru rīcībā bija RUSADA dokumenta kopija par konkrēto notikumu, iepriekš vēstīja, ka Hārtlijs nav ļāvis kontrolei veikt tās likumiskās darbības: jebkurā brīdi doties pie sportistiem, lai saņemtu vajadzīgo informāciju, veiktu analīzes.

Notikumu attīstības ķēdīte esot sekojoša. Pēc kādas no KHL finālsērijas spēlēm ar Maskavas CSKA dopinga kontrole vēlējusies “tikt klāt” pie Omskas uzbrucēja Denisa Zernova, kuram, iespējams, jau bijis konstatēts dopings kādā no iepriekšējām pārbaudēm. Pēc RUSADA paustā izriet, ka Hārtlijs un komandas ārsts Dmitrijs Batušenko aizturējuši kontrolierus, kamēr hokejistam izdevies aizbēgt no inspektora, kurš viņu pavadījis uz analīžu veikšanu.

Tika ziņots, ka trenerim, ārstam un hokejistam par šādām aktivitātem draud līdz četru gadu piespiedu pauze no hokeja.

Medijs ziņo, ka Krievijas antidopinga kontrole noslēgusi izmeklēšanu par šo gadījumu un atzinusi, ka “Avangard” pārstāvji nav veikuši nelikumīgas darbības un attaisnojami.

Plašākus komentārus par šo atgadījumu RUSADA nav veikusi.

Hārtlijs un dopinga skandāls. Vai trenerim nāksies atgriezties NHL?

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par