Hārtlijs: Trešajā periodā bija skaidrs, ka viens moments var izšķirt rezultātu

06/03/2021 17:30
Bobs Hārtlijs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Omskas “Avangard” galvenais treneris Bobs Hārtlijs sniedzis komentārus žurnālistiem pēc aizvadītā mača pret Jekatarinburgas “Avtomobilist”.

Jau vēstīts, ka  “Avangard” viesos ar 1:2 piekāpās Jekaterinburgas “Avtomobilist”. Sērijā līdz četrām uzvarām ar 2-1 vadībā ir Hārtlija komanda. Otrā perioda 12.minūtē Omskas komanda spēlēja skaitliskajā vairākumā, taču vienā no epizodēm mājiniekiem izdevās iegūt ripu, bet brīdi vēlāk jau sekoja izgājiens divi pret viens. Staņislava Bočarovs pie pašiem vārtiem saņēma piespēli no partnera un ar vienu pieskārienu raidīja to vārtos, panākot 1:0 “Avtomobilist” labā. Viesiem bija nepieciešama mazāk nekā minūte, lai atgrieztu neizšķirtu. Precīzu metienu Omskas komandā, spēlējot vairākumā, izdarīja Aleksandrs Hohlačevs. Abas komandas arī turpinājumā aizvadīja sīvu cīņu, bet minūti un astoņas sekundes līdz pamatlaika beigām uzvaru nesošo “golu” iemeta Gregorijs Belusovs.

“Lepojos ar komandu, jo šodien visi paveica lielisku darbu un parādīja labu spēli izbraukumā,” izteicās Hārtlijs. Žēl, ka pretiniekam spēles beigās izdevās gūt vārtus, bet viņi radīja iespējas, tāpēc jebkurā brīdī ripa var nokļūt vārtos. Rīt paredzēts neliels treniņš un būsim gatava sērijas trešajam mačam.”

“Spēlējām tikpat labi kā pirmajā mačā. Šī bija labāka spēle nekā otrā. Mums bija daudz iespēju, taču neizdevās tās realizēt. Trešajā periodā bija skaidrs, ka viens moments var izšķirt rezultātu. Tā arī notika,” analizēja speciālists.

Pirmdien abas komandas aizvadīs sērijas ceturto spēli. Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas – 11 Rietumu un 12 Austrumu grupās. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīja pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.