Hārtlijs un ”Avangard” atstāj ”sausā” Magņitogorskas “Metallurg”

17/08/2018 17:40
Omskas

Čeļabinskas Gubernatora kausā uzvaru izcīnījusi Kontinetālās hokeja līgas (KHL) vienība Omskas ”Avanagard”, ko vada Latvijas izlases treneris Bobs Hārtlijs. ”Avanagard” ar 3:0 apspēlēja Magņitogorskas “Metallurg” hokejistus.

Mača rezultātu jau 10. minūtē atklāja ”Avanagard” aizsargs Ņikota Pivatskins, kurš lieliski pieslēdzās Omskas kluba uzbrukumam. Līdz pat trešā perioda vidum abas komandas nespēja gūt vārtus, bet tad 48. minūtē Sergejs Širokovs prata izmantot vairākumu, pārspējot Artjomu Zagiduļinu. Lieliski Širokovam rezultatīvi asistēja aizsargs Medvedevs.

Magņitogorskas “Metallurg” bija spiesta izmantot pēdējo salmiņu un spēles beigās vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju. ”Avanagard” 52 sekundes pirms pamatlaika beigām raidīja ripu jau tukšos “Metallurg” vārtos, to izdarot Iļjam Mikhejevam. Tikmēr ”sauso” spēli aizvadīja Igors Bobkovs.

”Avanagard” trijos turnīra mačos izcīnījusi četrus punktus un vēl joprojām saglabā izredzes iekļūt turnīra finālā.  Jau vēstījām, ka ”Avanagard” rindas papildinās 32 gadus vecais kanādiešu uzbrucējs Kriss Verstīgs, kuram ir iespaidīgs CV Nacionālajā hokeja līgā (NHL).

Aizvadītajā KHL pamatturnīrā Omskas klubs Austrumu konferencē izcīnīja septīto pozīciju, bet Gagarina kausa izcīņas pirmajā kārtā septiņās spēlēs ar 3-4 piekāpās Ufas “Salavat Yulaev” vienībai. Komandas labākais sasniegums ir KHL finālsērijas sasniegšana 2012. gadā.