Hārtlijs un “Avangard” sagrauj pretinieku un panāk izlīdzinājumu sērijā

07/03/2020 17:13

Šodien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Austrumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā mačā uzvaru izcīnīja Omskas “Avangard”, kas izbraukumā pārspēja Ufas “Salavat Yulaev” vienību ar rezultātu 5:1. Omskas klubs, kuru trenē Latvijas izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs, panāca izlīdzinājumu sērijā 2-2.

Rezultāts tika atklāts ceturtajā minūtē, kad ar precīzu metienu atzīmējās “Avangard” uzbrucējs Aleksejs Potapovs. Drīz vien viesi spēja gūt arī otros un trešos vārtus, pirmajai trešdaļai noslēdzoties ar rezultātu 3:0 Omskas komandas labā. Otrajā periodā “Avangard” vārtus guva vēl divas reizes, kad ripu pretinieku vārtos raidīja Aleksejs Jemeļins un Kirils Semjonovs, kuram tie bija otrie vārti spēlē.

Omskas klubam neizdevās pabeigt spēli “sausā”, jo 47. minūtē vienīgos “Salavat” vārtus guva Tēmu Hartikainens.

Kanādiešu speciālistam šī ir otrā sezona KHL. Pagājušajā sezonā viņa vadītā “Avangard” tika līdz Gagarina kausa finālam, kur atzina Maskavas CSKA pārākumu ar 0-4. Austrumu konferences finālā Omskas klubs spēkojās tieši ar “Salavat Yulaev”, svinot uzvaru sērijā ar 4-2.

Citā šodienas mačā Magņitogorskas “Metallurg” izslēgšanas spēļu sērijas ceturtajā mačā mājās ar rezultātu 0:2 zaudēja Nursultanas “Barys”. Kazahstānas vienība panāca vadību sērijā 3-1.

Spēles rezultātu pirmā perioda beigās atklāja “Barys” vienība, bet otrais spēles periods tikai aizvadīts bez gūtiem vārtiem. 55. minūtē 2:0 viesu komandas labā panāca uzbrucējs Dastins Boids. Vairāk vārti netika gūti.