Hārtlijs un “Avangard” turpina perfekti – ceturtā uzvara pēc kārtas

11/09/2020 20:03
Bobs Hārtlijs

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Omskas “Avangard” piektdien izcīnīja graujošu uzvaru, kas komandai bija jau ceturtais panākums tikpat mačos.

“Avangard” viesos ar 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) uzvarēja Magņitagorskas “Metallurg”.

Hārtlija vadītajā klubā lielisku spēli piektdien demonstrēja Sergejs Tolčinkskis, kura rēķinā divi vārti un viena rezultatīva piespēle.

Omskas komanda spēles rezultātu atklāja sestajā minūtē, kad izcēlās Tolčinkskis. Otrās trešdaļas astotajā minūtē “Avangard” jau spēlēja skaitliskajā vairākumā, un šo iespēju izmantoja Deniss Zernovs, bet Olivers Kaski 33 sekundes vēlāk jau panāca 3:0.

Gala vārds piederēja Tolčinksim, kurš nepilnas divas minūtes līdz beigām guva savus otros un komandas ceturtos vārtus.

“Avangard” šosezon vēl nav piedzīvojusi zaudējumu un ar astoņiem punktiem Austrumu konferencē atrodama pirmajā vietā.

Vēl vienā mačā Sanktpēterburgas SKA apspēlēja Jaroslavļas “Lokomotiv” ar 4:2, sagādājot pretiniekiem pirmo zaudējumu šosezon.

Jau ziņots, ka neilgi pēc ierašanās Rīgā četri pozitīvi Covid-19 gadījumi tika konstatēti Ņižņekamskas “Neftekhimik” komandā, kurai šodien bija paredzēta spēle pret Rīgas “Dinamo”.

Ņemot vērā, ka “Neftekhimik” ceturtdien spēkojās ar Helsinku “Jokerit”, spēli pret Kazaņas “Ak Bars” piektdien spiesta bija atcelt arī Somijas komanda ar Jāni Kalniņu sastāvā. Vēlāk noskaidrojās, ka Somijas valdība Helsinku klubam noteikusi 14 dienu karantīnu.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas – 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.