Hārtlijs uzrunājis “Blue Jackets” vadību par galvenā trenera amatu

20/06/2024 21:38
Nokopēts
Bobs Hārtlijs

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” ģenerālmenedžeris Dons Vodels atklājis, ka kanādiešu speciālists Bobs Hārtlijs ir viņu uzrunājis par komandas vakanto galvenā trenera amatu.

Jau vēstīts, ka latvieša vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā “Blue Jackets” pirmdien no amata atbrīvoja Vinsentu, kurš par komandas stūrmani kļuva tikai pagājušā septembrī. Viņa vadībā “Blue Jackets” savu sniegumu, salīdzinājumā ar iepriekšējo katastrofālo gadu, krasi neuzlaboja – Kolumbusa aizvadītajā sezonā ieņēma pēdējo vietu Metropolitēna divīzijā un bija starp vājākajām NHL komandām.

“Blue Jackets” ģenerālmenedžeris Vodels šodien preses konferencē stāstīja, ka galvenā trenera amatam šobrīd ir 12 pretendenti. Dienu iepriekš medijos klajā nāca informācija, ka visai negaidīti kandidātu lokā ir arī bijušais Latvijas izlases treneris Hārtlijs, ko Vodels arī apstiprināja. Vodels ar Hārtliju savulaik no 2002. līdz 2007. gadam kopā strādāja Atlantas “Trashers” komandā.

“Bobs mani uzrunāja, taču pie galda vēl neesam sēdušies. Atlases procesā ir iesaistīti daudzi cilvēki, un, lai gan es ļoti labi pazīstu Bobu, daudzi iesaistītie viņu nepazīst. Redzēsim… Pagaidām neatklāšu, ar ko mēs tiekamies, bet varu apstiprināt, ka Boba vārds ir ticis pieminēts,” atklāja Vodels.

Hārtlijs NHL nav strādājis kopš 2016. gada. Bez jau minētās “Trashers” viņš vēl savulaik vadīja Kolorādo “Avalanche” un Kalgari “Flames”, kas bija viņa pēdējā pieturvieta pirms kļūšanas par Latvijas izlases galveno treneri. Kanādietis vadīja Latvijas valstsvienību līdz 2021. gadam, kopš 2018. gada šo darbu apvienojot ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Omskas “Avangard” trenēšanu, kas arī kļuva par iemeslu darba attiecību pārtraukšanai.

Pēc 2021./2022. gada sezonas Hārtlijs atstāja “Avangard” un kopš tā laika vairs nekur nav strādājis.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām