Haula izrauj “Golden Knights” uzvaru otrajā pagarinājumā, “Flyers” revanšējas Pitsburgā (VIDEO)

14/04/2018 09:58

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītas trīs play-off pirmās kārtas spēles, kurās savus otros panākumus guva Vinipegas “Jets” un Lasvegasas “Golden Knights”, kamēr saldu revanšu svinēja Filadelfijas “Flyers”.

Nakts agrākajā mačā “Flyers” komanda lieliski nospēlēja periodu sākuma un beigu daļās, kad guva visus piecus vārtus. “Penguins” pēc spožās uzvaras pirmajā spēlē (7:0) šonakt par spīti nospiedošajam pārsvaram izdarītajos metienos pa pretinieku vārtiem (35:20) jau trešās trešdaļas sākumā atradās iedzinējos ar bezcerīgo 0:4.

Spēles turpinājumā pingvīni vienus vārtus atguva, tomēr ar to arī mājinieku veiksme šonakt bija izsmelta. Noslēgumā punktu ar tālu metienu tukšos vārtos pielika Endrū Makdonalds (5:1).

Vieni vārti un divas rezultatīvas piespēles “Flyers” uzbrucēja Šona Kuturjē rēķinā. Sērija nu pārcelsies uz citu Pensilvānijas štata pilsētu Filadelfiju.

Savukārt savu otro panākumu svinējusi Vinipegas “Jets” vienība, kas šonakt neatstāja cerības Minesotas “Wild” hokejistiem – 4:1. Spēles liktenis tika izšķirts intervālā no otrā perioda devītās līdz trešās trešdaļas desmitajai minūtei, kad “Jets” izdevās gūt trīs bezatbildes vārtus.

Mača beigās abas komandas apmainījās vēl ar vienu precīzu raidījumu, uzstādot spēles gala rezultātu 4:1. Pa vieniem vārtiem guva un vienu rezultatīvu piespēli nopelnīja Tailers Maierss un somu talants Patriks Laine.

Visbeidzot rīta saldajā ēdienā Lasvegasas “Golden Knights” vien spēles 96. minūtē spēja nolauzt (2:1) Losandželosas “Kings” brīžiem izmisīgo pretestību, sērijā panākot jau 2-0.

“Grēku pilsētas” hokejistiem visas spēles garumā (it īpaši pagarinājumā) piederēja nospiedošs pārsvars izdarītajos metienos (56:30) un izveidotajās vārtu gūšanas izdevībās, tomēr noteicošo naglu bez sava aizsardzības līdera Drū Dautija spēlējošās “Kings” zārkā iedzina soms Ēriks Haula, kurš pagarinājumā ripu raidīja starp lieliski spēlējošā Džonatana Kvika kājsargiem.

NHL Stenlija kausa izcīņas spēļu rezultāti

Austrumu konference:

Pitsburgas “Penguins” – Filadelfijas “Flyers” 1:5 (0:1, 0:1, 1:3); sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir neizšķirts 1-1;

Rietumu konference:

Vinipegas “Jets” – Minesotas “Wild” 4:1 (0:0, 1:0, 3:1); sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 2-0 atrodas “Jets”;

Vegasas “Golden Knights” – Losandželosas “Kings” 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0) – otrajā pagarinājumā; sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 2-0 atrodas “Golden Knights”.